2021-01-14T11:23:00+01:00 Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom! https://disco-polo.info/uploads/news/artysta-disco-polo-na-drinku-z-piekna-kobieta-wszystko-wydarzylo-sie-w-najnowszej-produkcjijpg.jpg
Reklama

Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!

Redakcja , 14 Styczeń 2021  11:23
Artysta disco polo na drinku z piękną kobietą?! O wszystkim ze szczegółami wyśpiewał swoim fanom!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

wokalista disco polo „wybrał się” na drinka ze zjawiskową kobietą. O wszystkim ze szczegółami wyśpiewuje.


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Nowości disco polo pojawiają się w internecie lawinowo. Choć wszystkie łączy taneczny rytm i wspólny gatunek, to różnią się od siebie znacznie. Odmienności polegają przede wszystkim na motywie wiodącym w utworze, sposobie przekazu, czy sile rytmicznego uderzenia. 

Zobacz również: Dawid Narożny w formie życia! Gwiazdor disco polo nigdy nie wyglądał i nie czuł się tak dobrze! Zobaczcie jego umięśnione ciało!

Ilu artystów, tyle pomysłów i jeszcze więcej realizacji. Słuchacze mogą jedynie zacierać ręce przed powitaniem kolejnych propozycji. A z tą przybywa coraz bardziej popularny w branży twórca - Przemek Skutnik, znany jako Skubi. Wykonawca udostępnił kawałek pt. „Drink”, który podejmuje zaskakującą tematykę. 

Otóż wokalista „wybrał się” na drinka ze zjawiskową kobietą. O wszystkim ze szczegółami wyśpiewuje. 

Piosenka oczywiście jest niezwykle taneczna. Instrumental kołysze bardzo mocno i na imprezie z pewnością nikt nie byłby w stanie pohamować nóg przed wejściem na parkiet. Do numeru na razie nie powstał teledysk, ale po sukcesie audio, artysta z pewnością pokusi się o realizację video. 

Cały projekt i tak zasługuje na wiele chwalebnych słów. Produkcja bez wątpienia będzie pięła się po szczeblach kariery, choć jak wspomina w opisie pod filmem piosenkarz, ma ona jedynie utorować drogę nowości, która już niebawem pojawi się w sieci. Skubi bowiem piosenką „Drink”, zapowiada kolejny kawałek. 

„Utwór  "Drink", to swego rodzaju przygotowanie na kolejny kawałek, który pojawi się na początku przyszłego miesiąca!”, napisał twórca. Po takim wstępie, my nie możemy się doczekać. Wy też?

Zobacz również: Muzyczna ofensywa zespołu Soleo! Artyści disco polo zdradzili ambitne plany na przyszłość!

Reklama

Skubi - Drink

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: Skubi - Drink
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?
  2. Marcin Miller Boys - dołączy do Reprezentacji Polski i zagra u boku Roberta Lewandowskiego?! Szokujący wpis gwiazdora disco polo!
  3. Zaskakujące oblicze znanej gwiazdy disco polo! Elwira Matysiak – Casandra nagrała rockowy kawałek z kolegą z branży!
  4. Top 10 DISCO POLO - Najpopularniejsze piosenki disco polo w 2021 roku! O tym czego warto posłuchać zadecydowali sami fani!
  5. Paweł Dudek - Czadoman na wakacjach! Gwiazdor disco polo postawił na ekskluzywny kierunek
  6. Uwielbiany wokalistka disco polo Sylwester Gazda Power Play pochwalił się synem 'Podobno, podobny'. Fani pod wrażeniem!
  7. Międzynarodowa produkcja disco polo? Zespół Effect kolejny raz zaskoczył swoich fanów nowością!
  8. Popularne wokalistki disco przyłapane na siłowni?! Gwiazdy ćwiczyły w wysokich obcasach! Wyglądają MEGA seksownie!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami