2023-11-06T12:05:00+01:00 Anna Zawiślińska – nową dyrektorką w MWE Networks! Będzie odpowiadać m.in. za Power TV Anna Zawiślińska objęła stanowisko Dyrektor Muzycznej w MWE Networks. Znana z pracy w Polo TV, teraz wprowadzi nowości w kanałach muzycznych MWE. https://disco-polo.info/uploads/news/power-tvjpg.jpg

Anna Zawiślińska – nową dyrektorką w MWE Networks! Będzie odpowiadać m.in. za Power TV

Autor: Adam Begier , 06 Listopad 2023  12:05
Anna Zawiślińska – nową dyrektorką w MWE Networks! Będzie odpowiadać m.in. za Power TV
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Anna Zawiślińska objęła stanowisko Dyrektor Muzycznej w MWE Networks. Znana z pracy w Polo TV, teraz wprowadzi nowości w kanałach muzycznych MWE.Reklama

  Reklama

  1 października br. środowisko muzyczne i medialne obiegła ważna informacja – Anna Zawiślińska objęła stanowisko Dyrektor Muzycznej kanałów muzycznych MWE Networks. Z pewnością wiele osób zastanawia się, jakie nowości przyniesie ta zmiana dla kanałów takich jak POWER TV, NUTA TV czy JUNIOR MUSIC. Ale przede wszystkim, kim jest Anna Zawiślińska i jakie doświadczenie wnosi do tej roli?

  Wizja i zmiany w MWE Networks

  Anna Zawiślińska stanęła na czele kanałów muzycznych MWE Networks, a Michał Winnicki, właściciel MWE Networks, wyraził swoje zdanie na temat tej zmiany, nie podając jednak konkretnej wypowiedzi. Czego możemy się spodziewać po tej współpracy? Już 27 października br. widzowie zobaczą nową oprawę POWER TV, która będzie ewoluować zarówno pod względem kreacji, jak i technologii. Wskazuje to na ambitne plany i innowacyjne podejście nowej dyrektor w kierowaniu kanałami.

  Kim jest Anna Zawiślińska? Portret kobiety z pasją

  Gdy spojrzymy na karierę Anny Zawiślińskiej, zauważymy ciekawą ścieżkę w dziedzinie mediów i muzyki. Jej początki sięgają działu marketingu dzienników takich jak "Życie Warszawy" czy "Super Express", gdzie miała okazję angażować się w działania związane z promocją muzyczną. Jednak to właśnie w Polo TV Zawiślińska pokazała swoje pełne zaangażowanie i pasję do muzyki, tworząc lub nadzorując produkcje, które stały się znane i lubiane przez szerokie grono odbiorców.

  Jej prace dla Polo TV, w tym kultowe produkcje i eventy koncertowe, świadczą o głębokim zrozumieniu potrzeb rynku muzycznego oraz zdolności do tworzenia wyjątkowych doświadczeń dla widzów.

  Przyjęcie Anny Zawiślińskiej na stanowisko Dyrektor Muzycznej w MWE Networks to ciekawy krok w kierunku nowych, innowacyjnych rozwiązań w świecie muzycznej telewizji. 

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Defis i Camasutra odświeżają klasyk: "Szukaj mnie"! Mamy zdjęcia z planu teledysku! To będzie epicka premiera!
  2. MiłyPan powraca z tanecznym hitem 'Tańczę tu' – Niepowtarzalny klimat, który podbija serca fanów
  3. Wielki Hit Grupy Boys "Zabawa we Wsi" Powraca w Nowej Odsłonie!
  4. HOT! Angelika Żmijewska z zespołu Topky rozpala wyobraźnię: Zobacz jej mega ponętny urodzinowy strój!
  5. Dlaczego Polacy kochają disco polo? Zrozumienie fenomenu polskiej sceny muzycznej
  6. Elwira Mejk rozpala wyobraźnię w szlafroku – Gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo
  7. Urodziny restauracji Muzykanta: Niezwykłe świętowanie z gwiazdą disco polo Kordianem! | ZDJĘCIA
  8. Gwiazda disco polo w oszałamiającym stroju na Instagramie! Musisz to zobaczyć

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie