2023-02-21T14:08:00+01:00 Andrzej Andre Marcysiak ze specjalną nagrodą! Zagrał na scenie razem z Boney M oraz Smokie Gwiazdor disco polo triumfuje u boku światowych gwiazd https://disco-polo.info/uploads/news/andrzej-andre-marcysiak-ze-specjalna-nagroda-zagral-na-scenie-razem-z-boney-m-oraz-smokiejpg.jpg Disco-Polo.info

Andrzej Andre Marcysiak ze specjalną nagrodą! Zagrał na scenie razem z Boney M oraz Smokie


Gwiazdor disco polo triumfuje u boku światowych gwiazd

Autor: Adam Begier, 21 Luty 2023  14:08
Źródło zdjęć: facebook.com/andre.zespoldiscopolo
Andrzej Andre Marcysiak ze specjalną nagrodą! Zagrał na scenie razem z Boney M oraz Smokie
Wybrane dla Ciebie:
 1. Zaskakujący występ Kapeli Roy - "Ona lubi pomarańcze" w góralskim stylu!
 2. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
 3. Nie ma sobie równych?! Sylwia Kossakowska zaskakuje nowością! Fani "Kolejny HIT" - VIDEO podbija sieć

  Twórca przebojowego utworu „Ale Ale Aleksandra” został sowicie wynagrodzony

  Przeboje zespołu Andre m.in. „Ale Ale Aleksandra” mimo upływu lat nie starzeją się a ich twórca – Andrzej Marcysiak – jest uważany za jednego z najbardziej rozrywkowych wykonawców. Andre zagrał multum koncertów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Ten przebojowy wokalista może pochwalić się sporymi osiągnięciami, które zyskał dzięki pomocy fanów.

  Zobacz również: Prześwitujący materiał i koronka - Tak wokalistka disco polo zaskoczyła! Marta Konopla wygląda przepięknie!

  SPOTKANIE MUZYKA Disco POLO Z LEGENDAMI - Boney M oraz Smokie

  Istotnym elementem sobotniego wydarzenia jest fakt, że twórca przeboju "Ale Ale Aleksandra" spotkał się z legendą muzyki rozrywkowej - zespołem Boney M. Ta legendarna dzisiaj, zachodnioniemiecka grupa muzyczna wylansowała wiele hitów, które śpiewała cała Polska. "One Way Ticket" to ponadczasowy hit grany po dziś dzień na różnego rodzaju uroczystościach. 

  W wydarzeniu wziął udział również Smokie - znany, brytyjski zespół muzyki pop i country. Oprócz Andre przedstawicielem disco polo była również urocza Jesika, a imprezę poprowadził.Michał Niemiec.

  Andrzeja Marcysiaka spotkał wielki zaszczyt wystąpić u boku światowej sławy muzyków. Jak słusznie zauważyła i podkreśliła jedna z internautek, niezależnie od wykonywanego gatunku muzyka łączy pokolenia.  Choć Andre jest znany także na świecie, to znajomość z członkami zespołu Boney M czy Smokie pozwoli na rozszerzenie popularności, a kto wie - być może w przyszłości duetu.

  Ponadto, koncert dał  - także legendarny dzisiaj - zespół Top One, którego "Biały miś" czy "Santa Maria" obecnie nadal cieszą się zainteresowaniem, zaś Andre występując na jednej scenie przy legendach rozrywkowej muzyki może czuć się wyróżniony i niezwykle doceniony.

  WYJĄTKOWA NAGRODA ANDRZEJA MARCYSIAKA

  Andrzej Marcysiak aktywnie udziela się w social mediach, gdzie publikuje różnego rodzaju materiały. Ostatnio gwiazdor disco polo podzielił się z internautami wiadomością, która była powodem wielkiego szczęścia zarówno u samego artysty, jak i jego fanów. Okazuje się, że muzykę, którą wykonuje zespół Andre kocha cała Polska, a jej atutami są wspaniały klimat oraz świetne ich wykonanie.

  Andrzej Marcysiak został uhonorowany specjalną, niesamowicie wyjątkową nagrodą będącą podziękowaniem za twórczość. Statuetka złotego mikrofonu została wręczona wokaliście tuż po zakończonym koncercie, 18 lutego 2023 roku. Nagrodę tę Andre dostał za wspaniały klimat oraz świetne wykonanie przebojów i znakomity koncert. Przyznali ją właściciele Restauracji i Hotelu Koral oraz DJ Napoleon w Wieliczce.

  Wszelkiego rodzaju nagrody są dla twórców czymś wyjątkowym. Nie inaczej jest w przypadku wspomnianej statuetki, która dla Andrzeja jest niczym pomnik. Nagroda stanowi dowód na to, że muzyka grupy Andre ma swój niepowtarzalny klimat i styl, oraz że Andrzej należy do wielkich twórców muzyki rozrywkowej. Wspaniała nagroda, która bardzo dużo znaczy.

  Wszelkie podziękowania za koncert i nagrodę, wokalista skierował do swojego przyjaciela Janusza.

  Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów a także muzycznej współpracy z legendarnymi dzisiaj zespołami. Kto wie, być może w nieokreślonej przyszłości usłyszymy utwór w wykonaniu Boney M, Smokie oraz Andre? Czas pokaże.

  Galeria zdjęć:
  Plik Andre---na-scenie-9.jpg
  Plik Andre---na-scenie-1.jpg
  Plik Andre---na-scenie-8.jpg
  Plik Andre---na-scenie-7.jpg
  Plik Andre---na-scenie-6.jpg
  Plik Andre---na-scenie-5.jpg
  Plik Andre---na-scenie-4.jpg
  Plik Andre---na-scenie-3.jpg
  Plik Andre---na-scenie-2.jpg

  ANDRE - KTO TO WIE

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Wyjątkowe nagranie z parkingu w sieci! Bohaterem - gwiazdor disco polo Kordian! Zobaczcie, co zrobił artysta! VIDEO
  2. Ze sceny na ulicę! Gwiazdor disco polo Marek Żurobski walczył przed śmiercią o przetrwanie! Jego odejście pogrążyło fanów disco.
  3. "Dlaczego To Zrobiłaś" - emocjonalna ballada od Kenzo trafiła do sieic! Posłuchaj i oceń nowość!
  4. To prawdziwi mistrzowie wesel! Zobacz, jak Magik Band przekształcił zwykłe wesele w niezapomniane SHOW | VIDEO
  5. Wielki hicior disco polo z 1994 roku"Jezioreczko" znów na fali! Genialna premiera grupy Boys!
  6. Gwiazdor disco polo Andre rozkręcił niesamowitą imprezę urodzinową Karoliny! Inni mogą Jej zazdrościć? Niesamowite Show!
  7. Nowa era w karierze wokalistki disco polo?! Natalia Skupiewska przełamuje schematy! Zmieniła wizerunek na bardziej drapieżny!
  8. Iness przebija legendy disco polo! To najpopularniejsza kobieta w branży?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie