Andrzej Marcysiak Andre spełnił marzenie w USA! Gwiazdor disco polo wziął udział w meczu Chicago Bulls! Jak się teraz czuje?! Zobaczcie ZDJĘCIA

Andrzej Marcysiak Andre spełnił marzenie w USA! Gwiazdor disco polo wziął udział w meczu Chicago Bulls! Jak się teraz czuje?! Zobaczcie ZDJĘCIA

Uwielbiany wokalista disco polo spełnił wielkie marzenie w USA! Andre wziął udział w meczu Chicago Bulls

Zobacz też Toples i „Ciało do ciała”! Jeden z największych hitów disco polo! Kocha go cała Polska!

Reklama

Andrzej Marcysiak - Andre - w świecie muzyki disco polo jest postacią bardzo znaną i cenioną. Jego hity, takie jak "Ale Ale Aleksandra" czy "Ta szalona Karolina", cieszą się dużą popularnością wśród fanów gatunku. Jednak ostatnio artysta zaskoczył swoich fanów nie tylko muzyką, ale również swoim wyjazdem do Stanów Zjednoczonych, gdzie spełnił swoje wielkie marzenie - wziął udział w meczu Chicago Bulls.

Andre zagra w Wielkanoc 2026 w Baćkowicach Warto przeczytać: Andre zagra w Wielkanoc 2026 w Baćkowicach

Andrzej Marcysiak - znany i ceniony w branży disco polo

Andrzej Marcysiak, znany bardziej pod pseudonimem Andre, jest jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo. Jego kariera rozpoczęła się w 2009 roku. Jego przebojowy singiel "Ale Ale Aleksandra" od razu stał się hitem i na stałe zapisał się w historii polskiej muzyki tanecznej. Kolejne piosenki, takie jak ""Co będzie jutro", "Żona i mąż"" czy "Ta szalona Karolina" przyniosły mu kolejne sukcesy i ugruntowywały pozycję w branży.

Wielkie marzenie Andrzeja Marcysiaka - mecz Chicago Bulls

Reklama
Reklama

Andrzej Marcysiak od zawsze interesował się sportem. Właśnie dlatego dla niego tak ważnym marzeniem było wzięcie udziału w meczu Chicago Bulls. I w końcu to marzenie się spełniło. Artysta wyjechał do Stanów Zjednoczonych kilka dni temu i na mecz wybrał się w towarzystwie innego znakomitego wykonawcy disco polo - Irka Perkowskiego, znanego jako Skalar US.

Andrzej Marcysiak i Irek Perkowski na meczu Chicago Bulls

Łzy w oczach po utworze „Droga Mamo”. Andre pokazał prawdziwe emocje w pięknej produkcji Zobacz również: Łzy w oczach po utworze „Droga Mamo”. Andre pokazał prawdziwe emocje w pięknej produkcji

Obaj artyści nie kryli swojego zadowolenia z faktu, że mogą zobaczyć na żywo jedną z największych drużyn koszykarskich na świecie. Jak podkreślił to Andrzej Marcysiak to dla niego spełnienie marzeń.

Andrzej Marcysiak nie tylko pojechał na mecz Chicago Bulls, ale również zrobił sobie kilka pamiątkowych w fotek z wielkiego wydarzenia, jakim jest mecz NBA.

Galeria zdjęć
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-1.jpg
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-7.jpg
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-6.jpg
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-5.jpg
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-4.jpg
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-3.jpg
Plik Andrzej-Marcysiak---USA-2.jpg
Oglądaj
ANDRE - KTO TO WIE
Oceń artykuł
Bądź pierwszy!
Wyniki głosowania 1 głosów
Która impreza z disco polo jest najlepsza?
Wesele - klasyk nie do zastąpienia
0 głosów 0%
1. Festiwal w Mrągowie
1 głosów 100%
Sylwester z disco polo w TV
0 głosów 0%
Lokalna potańcówka w weekendy
0 głosów 0%
Łącznie głosów: 1
Data publikacji:
Dziennikarz muzyczny i redaktor naczelny Disco-Polo.info. W branży disco polo od 2012 roku.
Google News Facebook Instagram YouTube TikTok
Andre
Andre

Strona zespołu, artykuły, teledyski i najważniejsze informacje.

Wszystko o Andre

Andre - artykuły i teledyski

Najnowsze wiadomości, plotki i materiały video
Andre - artykuły i teledyski

Najpopularniejsze o Andre

Najczęściej czytane artykuły

Polecamy