2016-12-20T21:14:00+01:00 Akcent bije rekordy. Król znowu triumfuje! https://disco-polo.info/uploads/news/2016/12/Akcent-bije-rekordu.-Król-znowu-triumfuje.jpg

Akcent bije rekordy. Król znowu triumfuje!

Redakcja , 20 Grudzień 2016  21:14

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Akcent bije rekordy. Król znowu triumfuje!
Źródło zdjęć:

Nie przez nogi, nie przez włosy, nie przez usta ale „Przez Twe Oczy Zielone” zespół Akcent odnosi kolejne zwycięstwo. Ich przebój śpiewają wszyscy – od dzieci w szkole po naszą reprezentację w piłkę nożną. W serwisie YouTube teledysk do tego utwor...

Reklama

Nie przez nogi, nie przez włosy, nie przez usta ale „Przez Twe Oczy Zielone” zespół Akcent odnosi kolejne zwycięstwo. Ich przebój śpiewają wszyscy – od dzieci w szkole po naszą reprezentację w piłkę nożną. W serwisie YouTube teledysk do tego utworu został wyświetlony ponad 70 milionów razy!

 

Zenek nie spoczywa na laurach i mimo coraz większych sukcesów stara się zaskoczyć fanów jeszcze bardziej. Obecnie pracuję nad teledyskiem do utworu „Czekam na Ciebie”. Mamy nadzieję, że spodoba się on chociaż w połowie tak dobrze jak klip „Przez Twe Oczy Zielone”.

 

Nie mamy wątpliwości, że nasz Zenek jest jedyny w swoim rodzaju i dlatego pokochała go cała Polska i nie tylko! Gratulujemy zespołowi Akcent tego ogromnego sukcesu i niecierpliwie czekamy na kolejny teledysk.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Popularna gwiazda disco polo bez skrępowania odsłoniła ciało podczas podroży poślubnej w Egipcie! Fani już komentują!
  2. Hit jednego z najbardziej cenionych zespołów disco polo i dance w zupełnie nowej odsłonie. Fani D-bomba będą w szoku!
  3. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  4. Z wesela prosto na wielką scenę disco polo! Wyjątkowa premiera młodych muzyków podbije rynek?!
  5. Marcin Miller – Boys pozazdrościł Sławomirowi wielkiego hitu?! Wokalista zaśpiewał 'Miłość w Zakopanem' po swojemu! Jak wyszło?!
  6. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  7. Gorące wideo z koncertu prześlicznych wokalistek disco polo trafiło do sieci! Konkurencja nie może być spokojna!
  8. Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami