Reklama


Reklama

Zrezygnowali z disco polo na rzecz reagge?! Tak gwiazdy disco podbijają sieć!

2020-04-10T15:30:00+02:00 Zrezygnowali z disco polo na rzecz reagge?! Tak gwiazdy disco podbijają sieć! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/hit-od-zespolu-mejk-w-niecodziennym-wydaniu-1586373222.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/elwira.mejk
Reklama


Życie gwiazd

Członkowie grupy są jednym z bardziej przebojowych małżeństw, którzy obalili mit, że nie powinno łączyć się życia prywatnego z zawodowym

Reklama

Jak widać, dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych. Nawet z najbardziej disco polowych utworów, można stworzyć wersje reggae. Idealnym dowodem na to, jest piosenka od zespołu Mejk pod tytułem „Dzisiaj Cię ukradnę”.

Zobacz również: Dramatyczna podróż Marcina Millera (Boys). Takiego powrotu po koncercie się nie spodziewał.

Kawałek doczekał się nowej odsłony w wersji reggae. Członkowie grupy są jednym z bardziej przebojowych małżeństw, którzy obalili mit, że nie powinno łączyć się życia prywatnego z zawodowym. Elwira, podczas kwarantanny jest bardzo aktywna na swoich profilach w social mediach.

Wokalistka disco polo, aby umilić czas swoim najwierniejszym fanom, zaczęła prowadzić transmisje live, na których zachęca wszystkich do wspólnych ćwiczeń. Live’y z odsłony na odsłonę cieszą się co raz większym zainteresowaniem. W końcu kwarantanna kiedyś się skończy, a czas nieubłaganie płynie i z każdym dniem co raz mniej dni do lata.

Ponadto zespół Mejk znalazł chwilę, aby nagrać dla miłośników dobrej muzyki - jeden ze swoich największych hitów w wersji reagge. Artyści zdecydowali się, że będzie to oczywiście utwór pod tytułem „Dzisiaj Cię ukradnę”. Pierwotna wersja ma 3 miliony odsłon pod teledyskiem w serwisie YouTube.

Być może już niebawem zespół Mejk, który dotychczas był kojarzony z disco polo, zacznie podbijać stacje radiowe w klimatach reggae.

Co wy na to? Myślicie, że to pierwszy krok do zmiany stylu swojej twórczości?

Zobacz również: Italo disco znowu daje o sobie znać w disco polo. Artyści ponownie sięgnęli do korzeni!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Jak zarobić milion w disco polo?! Daj To Głośniej wie o tym doskonale!
  2. Wokalista disco polo skazany na świetlaną przyszłość?! Zobaczcie jak sobie poradził w najnowszym projekcie!
  3. Dawid Narożny deklasuje konkurencje?! Jego Premiera jest już w sieci! Stanie się wielkim hitem disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.