2020-06-19T20:21:00+02:00 Żona wokalisty zespołu Piękni i Młodzi opublikowała wzruszające zdjęcie! Gwiazdor disco polo nie kryje https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/rodzinne-zdjecie-daniela-piekni-i-mlodzi-w-sieci-opis-pod-fotografia-rozczula-do-lez-1592228050.jpg

Żona wokalisty zespołu Piękni i Młodzi opublikowała wzruszające zdjęcie! Gwiazdor disco polo nie kryje się ze szczęściem!

Redakcja , 19 Czerwiec 2020  20:21
Żona wokalisty zespołu Piękni i Młodzi opublikowała wzruszające zdjęcie! Gwiazdor disco polo nie kryje się ze szczęściem!
Źródło zdjęć: instagram.com/ewawilczewska/ - facebook.com/daniel.wilczewski.71

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

„Razem najlepiej”...te słowa jasno dają do zrozumienia, że Ewa, Daniel i ich pociecha doskonale czują się w swoim towarzystwie

Reklama

Nie jest tajemnicą, że artyści disco polo, oprócz muzycznych wartości, pielęgnują także te rodzinne. Wielkie wsparcie i wiara w końcowy triumf osób najbliższych, niejednokrotnie potrafią być kluczowe w odniesieniu sukcesu.

Zobacz również: Gwiazdor Śląskich Szlagierów z niezwykłą premierą! To będzie kolejny hit w jego karierze?!

W przypadku gwiazd muzyki tanecznej, często mamy do czynienia z takim zjawiskiem. Relacje między wykonawcami disco polo, a ich partnerami mogą stanowić wzór do naśladowania dla każdej osoby, budującej związek i zakładającej rodzinę. Choć twórcy starają się dbać o swoją prywatność, to raz na jakiś czas karmią w internecie naszą ciekawość, dodając fotografie z prywatnego albumu.

Ewa Wilczewska, żona Daniela Wilczewskiego, członka zespołu Piękni i Młodzi, wrzuciła na swój profil bardzo rodzinne zdjęcie. W kadrze zmieściła się kwintesencja rodziny Wilczewskich. Muzyk, małżonka i synek, którzy wyglądają na bardzo zgraną paczkę i przede wszystkim szczęśliwą, kochającą się rodzinę.

Warto zwrócić uwagę na podpis pod uroczą fotografią: „Razem najlepiej”...te słowa jasno dają do zrozumienia, że Ewa, Daniel i ich pociecha doskonale czują się w swoim towarzystwie, a odpoczynek od koncertów jeszcze mocniej scementował tę i tak doskonałą relację.

Jaka jest Wasza ulubiona piosenka zespołu Piękni i Młodzi?

Zobacz również: Gorące fotki Magdaleny Narożnej! Skąpe bikini idealnie podkreśliło opaleniznę królowej disco polo!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

4 ❤️ #kwiatowarocznica#4lata#mażiżona#togetherisbetter#flowers#wspólne4lata#husbandandwife

Post udostępniony przez Ewa Wilczewska (@ewawilczewska)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Niesamowita nowość zespołu Boys! Marcin Miller w klasycznej odsłonie! To prawdziwy sztos!
  2. Śliczna wokalistka disco polo zachwyca zgrabnymi nogami! Fani wniebowzięci! Wygląda bardzo dziewczęco!
  3. Piękna artystka disco polo zniknęła z mediów! Teraz wróciła z radosną nowiną!
  4. Łobuzy już dziś na MTV – czym tym razem zaskoczy nas Warsaw Shore?!
  5. Gwiazdor disco polo stworzył hit uwielbianej drużyny piłkarskiej! Co na to kibice?!
  6. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami