Reklama


Reklama

Żona wokalisty disco polo ma ogromne długi!

2018-11-28T15:30:00+01:00 Żona wokalisty disco polo ma ogromne długi! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/zona-wokalisty-disco-polo-ma-ogromne-dlugi-1543410788.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Długi urosły do 120 tys. złotych. Synowie nie dostali z ZUS renty po ojcu

Reklama

Żona legendarnego Tarzan Boya – twórcy takich hitów jak „Kaligula” i „Tarzan”, dobrze pamięta ten letni dzień 2015 r. – Krzyś miał operowaną przepuklinę i zadzwonił do mnie lekarz. Odkryli złośliwego raka – to był śluzak otrzewnej – mówi nam wdowa po Krzysztofie Rutkowskim, Adrianna. To ona przekazała artyście złą wiadomość. – Do samego końca myślał, że mu się uda – wspomina.Niestety, jej ukochany mąż, ojciec dwóch synów, odszedł w lutym ubiegłego roku. – Musisz mnie zastąpić. Śpiewaj dalej – zdążył przekazać Marcinowi Nowakowi, który w Tarzan Boyu grał na klawiszach.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo udostępniła czarujące zdjęcie w sieci! Opis zadedykowała mężczyznom!

W klipie pojawia się we mgle

Przyjaciel artysty podjął wyzwanie i niedawno zaprezentował teledysk do piosenki „Czego pragniesz”. Słowa napisał Krzysztof z żoną. – Mieliśmy obawy, jak ten klip zostanie odebrany, bo Krzyśka nie ma już z nami dwa lata. Ale wierzymy, że gdzieś z nieba patrzy. W klipie pojawia się we mgle, śpiewa refreny, które zdążył jeszcze nagrać – mówi nam Marcin Nowak. I obiecuje, że zgodnie z życzeniem zmarłego lidera, Tarzan Boy będzie dalej koncertował. – Chcemy wspierać żonę Krzysia, która nagle znalazła się w bardzo trudnej sytuacji – wyjaśnia nowy wokalista. A ona jest mu wdzięczna . – Gdy mąż zachorował, straciłam pracę. Długi urosły do 120 tys. złotych. Synowie nie dostali z ZUS renty po ojcu – mówi nam ze smutkiem pani Adrianna.

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!
  2. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!
  3. Tajemnicza 'randka' gwiazdora disco polo! Wiemy z kim spotkał się lider grupy Defis, Karol Zawrotniak!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.