Reklama


Reklama

Cała branża wstrząśnięta śmiercią gwiazdy disco polo! Przegrał walkę z rakiem!

2020-03-27T20:41:00+01:00 Cała branża wstrząśnięta śmiercią gwiazdy disco polo! Przegrał walkę z rakiem! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/cala-branza-wstrzasnieta-smiercia-gwiazdy-disco-polo-przegral-walke-z-rakiem-1585337341.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Śmierć gwiazdora muzyki disco polo, który walczył o życie do ostatniego momentu wstrząsnęła branżą. Aż trudno uwierzyć ile to już minęło

Reklama

To jest najtragiczniejsza informacja w ciągu ostatnich lat, która wstrząsnęła całą branżą disco polo. Śmierć gwiazdora muzyki tanecznej, który walczył o życie do ostatniego momentu.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!

Koniec lutego 2017 roku to tragiczny okres dla artystów disco polo. Dokładnie 23 lutego 2017 roku odszedł Krzysztof Rutkowski, który założył legendarny zespół Tarzan Boy.

W tym roki minęła już trzecia rocznica śmierci wokalisty disco polo, który na zawsze wpisał się w historię tego gatunku muzycznego przebojami takimi jak "Promienie", czy "Kaligula".

Krzysztof Rutkowski przegrał walkę z rakiem - śluzakiem otrzewnej. Mimo usilnych prób i zbiórek na leczenie nie udało się uratować wokalisty disco polo.

Dzisiaj około godziny 15:00 zmarł Krzysztof Rutkowski(Tarzan Boy). W poniedziałek dnia 27.02.2017 odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w mszy Świętej, która odbędzie się na cmentarzu przy ul.Piotra Skargi w Zgierzu. Jutro podamy godzinę. Dziękujemy za wsparcie i pomoc wszystkim żona wraz z dziećmi. Prosimy o nie składanie kondolencji telefonicznie.

Obecnie projekt Tarzan Boy jest kontynuowany i odpowiada za niego Marcin Nowak. Artysta w ostatnim czasie wydał takie produkcje jak "Sprytny Miś", "Jesteś jak marzenie" oraz "Szepnę Ci czule. Wokalista nagrał również teledysk do przeboju "Promienie", który przekroczył już 44 tysiące wyświetleń w serwisie YouTube.

Zobacz również: Wokalistka pokazała piersi w pełnym wydaniu. Stanik zsunął się z piersi!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!
  2. Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!
  3. O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.