2020-03-27T20:41:00+01:00 Cała branża wstrząśnięta śmiercią gwiazdy disco polo! Przegrał walkę z rakiem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/cala-branza-wstrzasnieta-smiercia-gwiazdy-disco-polo-przegral-walke-z-rakiem-1585337341.png

Cała branża wstrząśnięta śmiercią gwiazdy disco polo! Przegrał walkę z rakiem!

Redakcja , 27 Marzec 2020  20:41

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Cała branża wstrząśnięta śmiercią gwiazdy disco polo! Przegrał walkę z rakiem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Śmierć gwiazdora muzyki disco polo, który walczył o życie do ostatniego momentu wstrząsnęła branżą. Aż trudno uwierzyć ile to już minęło

Reklama

To jest najtragiczniejsza informacja w ciągu ostatnich lat, która wstrząsnęła całą branżą disco polo. Śmierć gwiazdora muzyki tanecznej, który walczył o życie do ostatniego momentu.

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!

Koniec lutego 2017 roku to tragiczny okres dla artystów disco polo. Dokładnie 23 lutego 2017 roku odszedł Krzysztof Rutkowski, który założył legendarny zespół Tarzan Boy.

W tym roki minęła już trzecia rocznica śmierci wokalisty disco polo, który na zawsze wpisał się w historię tego gatunku muzycznego przebojami takimi jak "Promienie", czy "Kaligula".

Krzysztof Rutkowski przegrał walkę z rakiem - śluzakiem otrzewnej. Mimo usilnych prób i zbiórek na leczenie nie udało się uratować wokalisty disco polo.

Dzisiaj około godziny 15:00 zmarł Krzysztof Rutkowski(Tarzan Boy). W poniedziałek dnia 27.02.2017 odbędzie się ceremonia pogrzebowa. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w mszy Świętej, która odbędzie się na cmentarzu przy ul.Piotra Skargi w Zgierzu. Jutro podamy godzinę. Dziękujemy za wsparcie i pomoc wszystkim żona wraz z dziećmi. Prosimy o nie składanie kondolencji telefonicznie.

Obecnie projekt Tarzan Boy jest kontynuowany i odpowiada za niego Marcin Nowak. Artysta w ostatnim czasie wydał takie produkcje jak "Sprytny Miś", "Jesteś jak marzenie" oraz "Szepnę Ci czule. Wokalista nagrał również teledysk do przeboju "Promienie", który przekroczył już 44 tysiące wyświetleń w serwisie YouTube.

Zobacz również: Znana wokalistka disco polo kilka dni temu urodziła syna! Zobaczcie wzruszające zdjęcie!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Fani uratowali zdrowie i życie popularnej wokalistki disco polo?! Gwiazda zachwycona podjęciem ważnej decyzji!
  2. Marcin Miller - Boys ma ciary, już dawno nie był taki zachwycony!
  3. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  4. Nowy wokalista w disco polo! Tajemniczy Księciunio wydał właśnie premierę 'Wrzuć na luz'
  5. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi trafiła do kliniki! Gwiazda disco polo poddała się skomplikowanemu zabiegowi!
  6. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  7. Zenek Martyniuk nagrał piosenkę o Jacku Kurskim?! Uczestnik znanego teleturnieju zmierzył się z pytaniem o popularnego gwiazdora disco polo!
  8. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami