Reklama


Reklama

Wokalista disco polo walczy z oskarżeniami o kradzież utworów swojego poprzednika!

2019-11-26T20:44:00+01:00 Wokalista disco polo walczy z oskarżeniami o kradzież utworów swojego poprzednika! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/11/wokalista-disco-polo-ma-duzy-problem-trudno-byc-tym-drugim-1574683421.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/TarzanBoyOne facebook.com/m.nowak.straz
Reklama


Ogólna

Występuje już od lat. Jednak według niektórych nadal musi udowadniać, że scena jest jego miejscem.

Reklama

Od przeszło dwóch dekad jest związany ze sceną muzyczną, jednak nadal nie pozbył się tremy. – Niedawno na koncercie debiutów na Roztańczonym Narodowym zaśpiewaliśmy naszego „Sprytnego misia”.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!

WOKALISTA DISCO POLO WALCZY Z OSKARŻENIAMI O KRADZIEŻ UTWORÓW SWOJEGO POPRZEDNIKA "Wykonuję kompozycje Krzysia nie jako ten, który coś komuś zabrał (...)"

Widziałem szalejące tłumy przede mną i czułem się wspaniale, słysząc jak wykonują razem ze mną refren piosenki – wspomina Marcin Nowak, lider grupy Tarzan Boy. Piosenkarz zdaje sobie sprawę z tego, że nie wszystkim podoba się to, że w repertuarze ma piosenki, które wcześniej prezentował zmarły na nowotwór Krzysztof Rutkowski.

To był wspaniały, ciepły człowiek. Nikt nie zajmie jego miejsca. Ja też za nim tęsknię – znaliśmy się przeszło 20 lat – przyznaje artysta, który już nieraz musiał się zmierzyć z oskarżeniami o kradzież utworów swojego poprzednika. – Wykonuję kompozycje Krzysia nie jako ten, który coś komuś zabrał czy ukradł, ale jako osoba, pragnąca przypominać o twórczości grupy istniejącej już w latach 90. i mającej swoje hity – podkreśla, odcinając się od tych którzy go krytykują.

Na szczęście gwiazdor widzi, że wokół niego nie brak ludzi życzliwie patrzących na jego karierę i właśnie dla nich szykuje nowe propozycje…

Czym chce zaskoczyć?

Niedawno Tarzan Boy wybrał się do Chorwacji, by nakręcić dwa klipy. – To był bardzo udany wyjazd. Wprawdzie nie udało nam się nic zwiedzić, ale przygotowaliśmy teledyski do premierowych piosenek – „Promienie” i „Żółty ananas”.

Bardzo cieszę się, bo wiem, że efekty naszej pracy spodobały się fanom – podkreśla Marcin. Gwiazdor ma nadzieję, że wraz z upływem czasu zyska sympatię również starszych fanów. – To dla mnie ważne, by ludzie zrozumieli, że mam własny przekaz nie chcę robić kariery na wspominaniu Krzysia, a to, że śpiewam, wynika z moich dobrych intencji – podsumowuje.

Zobacz również: Bardzo ważny apel Marcina Millera pojawił się w sieci! Gwiazdor disco polo prosi o pomoc i wsparcie!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo szczerze o problemach i smutku! Sytuacja robi się coraz gorsza!
  2. Nowość disco polo od znanego zespołu już puka do internetowych drzwi. Fani Daj to Głośniej mogą usłyszeć kawałek...!
  3. Wokalistka disco polo pokazała córkę! Wyglądają jak siostry a nie jak matka z córką!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.