Reklama


Reklama

Znany muzyk disco polo zdradził swój sposób na strach przed lataniem i turbulencjami! Co za wyznanie!

2019-10-22T07:00:00+02:00 Znany muzyk disco polo zdradził swój sposób na strach przed lataniem i turbulencjami! Co za wyznanie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/10/znany-muzyk-disco-polo-zdradzil-swoj-sposob-na-strach-przed-lataniem-i-turbulencjami-co-za-wyznanie-1571680314.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Znany był wam ten sposób na pozbycie się lęku przed lataniem?

Reklama

Jeden z najpopularniejszych artystów muzyki disco polo & dance zdecydował się na bardzo szczere wyznanie!  Artysta zdradził swój sposób na lęk przed lataniem. Czy to oznacza, że teraz więcej fanów muzyki tanecznej będzie podróżowało samolotem? 

Zobacz również: Młody zespół disco polo coraz wyżej na drabinie swej kariery! Ich ostatni utwór fani pokochali prawdziwą miłością!

Z pewnością każdy z nas zna osobę, która panicznie boi się latać samolotem. Być może ma za sobą traumatyczne przeżycia z przebytego już lotu, bądź koszmarne wyobrażenia związane z katastrofą. Twórca takich przebojów jak "O Ela Ela", "Prawie o północy" czy "Najbardziej dzisiaj chcę" w powietrzu czuje się jak w domu. Nie jest to jednak jego naturalne środowisko. Jak zatem lider grupy Dbomb radzi sobie podczas lotu? Nam zdradził swój niezawodny sposób! 

ZNANY MUZYK DISCO POLO ZDRADZIŁ SWÓJ SPOSÓB NA LĘK PRZED LATANIEM! 

Bartek wielokrotnie za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazywał jak jest na lotnisku. Udostępniał również zdjęcia i materiały z pokładu. Ostatnio muzyk zdradził jak sobie radzi ze strachem przed lataniem i turbulencjami

'turbocola kochani, to naprawdę pomaga, tylko trzeba uważać aby zachować dobre proporcje i z nią nie przesadzić. Człowiek się wtedy rozluźni, wyluzuje ale jeśli to nie pomoże to trzeba wylecieć z nami - przyznał w rozmowie z naszą redakcją Bartek Padyasek. Co sądzicie o takim wyznaniu gwiazdy? Znany był wam ten sposób na pozbycie się lęku przed lataniem?

Zobacz również: Piękne oczy znowu podbiją rynek muzyki disco polo?

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Występ, który powalił na kolana i dał zwycięstwo! Disco polo na fali wznoszącej.
  2. Skandal na weselu?! Klawiszowiec zażądał od gwiazdora disco polo pieniędzy!
  3. Uwielbiana wokalistka disco polo rozchwytywana przez fanów! Artystka stanie się nową gwiazdą w świecie sportu?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.