2020-03-15T10:30:00+01:00 Znany aktor wydał produkcję disco polo! Jego nowość podbije rynek muzyczny?! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/skolim-caluj-mnie-nowosc-1584114331.jpg

Znany aktor wydał produkcję disco polo! Jego nowość podbije rynek muzyczny?!

Redakcja , 15 Marzec 2020  10:30
Znany aktor wydał produkcję disco polo! Jego nowość podbije rynek muzyczny?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Uwielbiany aktor z serialu „Barwy szczęścia” - Konrad Skolimowski i redaktorka disco.polo-info - Karolina Dziurdziewska w jednej produkcji

Reklama

Uwielbiany aktor z serialu „Barwy szczęścia” - Konrad Skolimowski i redaktorka disco.polo-info - Karolina Dziurdziewska w jednej produkcji. To zwiastuje nowy hit disco polo?

Zobacz również: Miliony na koncie popularnego gwiazdora disco polo! Pora otwierać szampana!

Młody artysta disco polo, który zyskał popularność dzięki roli Patryka w polskim serialu „Barwy szczęścia” jest nad-wyraz ambitnym człowiekiem. Konrad Skolimowski, dał się również poznać w świecie muzyki disco polo, gdzie działa pod pseudonimem artystycznym Skolim.

Ma na swoim koncie już całkiem sporo przebojów i nie zamierza zwalniać tempa. Do tych najlepszych zalicza się piosenki zatytułowane „Moja dama” czy też „Ja na Ciebie mam ochotę”. Ostatnio wokalista i aktor długo zapowiadał swoją nowość, na którą już wszyscy z utęsknieniem czekali.

Piosenka nosi tytuł „Całuj mnie” i jest bardzo romantyczna, ale zarazem energiczna. Taka propozycja na pewno przypadnie do gustu najbardziej wymagającym fanom, których coraz trudniej jest zadowolić.

Konrad Skolimowski do udziału w pomysłowym i wielowątkowym klipie zaprosił naszą redakcyjną koleżankę, Karolinę Dziurdziewską. W oczach artysty odegrała jego teledyskową księżniczkę, której śpiewa, że ma go całować, bo dla niej zrobi wszystko.

Jak wam się podoba taka propozycja od Skolima?

Zobacz również: Ten rok będzie należał do grupy Playboys?! Niezwykła premiera uwielbianych gwiazdorów disco polo podbija sieć!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Nowa produkcja gwiazdorów disco polo podbija rynek muzyczny! Fani zachwyceni premierą Playboys!
  2. Piękna wokalistka disco polo w skąpym ubraniu! Uwagę zwraca jej wymodelowany brzuch!
  3. Piękna gwiazda muzyki disco polo zachwyca w bardzo skąpym i ponętnym bikini!
  4. Niesamowita nowość zespołu Boys! Marcin Miller w klasycznej odsłonie! To prawdziwy sztos!
  5. After Party i Camasutra na planie wspólnego teledysku! To jest najgorętszy duet disco polo tego roku?!
  6. Internet zapłonął! Ogromny dekolt wokalistki disco polo odsłonił biust! Fani komentują 'brak mi słów'

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami