2022-04-25T09:15:00+02:00 Znana wokalistka disco polo ze wzruszeniem wspomina ślub! Gwiazda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej, któr Popularna wokalistka disco polo ze wzruszeniem wspomina swój ślub https://disco-polo.info/uploads/news/znana-wokalistka-disco-polo-ze-wzruszeniem-wspomina-slub-gwiazda-pokazala-zdjecie-w-sukni-slubnej-ktora-sama-zaprojektowala-fotojpg.jpg

Znana wokalistka disco polo ze wzruszeniem wspomina ślub! Gwiazda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej, którą sama zaprojektowała! | FOTO

Autor: Adam Begier , 25 Kwiecień 2022  09:15
Znana wokalistka disco polo ze wzruszeniem wspomina ślub! Gwiazda pokazała zdjęcie w sukni ślubnej, którą sama zaprojektowała! | FOTO
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Popularna wokalistka disco polo ze wzruszeniem wspomina swój ślubReklama

  Reklama

  Uwielbiana artystka disco polo może poszczycić się bogatym stażem małżeńskim!

  Zobacz również: "Kocha się raz" w Klubowym Wydaniu - Nowy hit od zespołu Bayera!

  Joanna Kaczanowska to jedna z nielicznych artystek disco polo, która może poszczycić się naprawdę imponującym stażem małżeńskim. Piękna wokalistka postanowiła na chwilę wrócić wspomnieniami do tamtego ważnego dnia!

  Etna, a dokładniej Joanna Kaczanowska to znana wokalistka disco polo, która w branży obecna jest od ponad 20 lat. Przebojowe kawałki artystki takie jak: “Dziadek”, “Mamisynek”, czy “Drań” wielokrotnie zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów!

  Ważny dzień w życiu Etny! Wokalista świętuje rocznicę ślubu!

  Reklama

  Piękna gwiazda disco polo świętuje siedemnastą rocznicę ślubu! Mimo upływu czasu Etna doskonale pamięta tamte chwile i na samą myśl o nich ogarnia ją wzruszenie!

  Joanna Kaczanowska zaplanowała z tej okazji huczne świętowanie. Artystka wraz z mężem zaplanowała obejrzenie cudownie odnalezionej kasety z wesela oraz wspólną kolację w restauracji. To będą wyjątkowo romantyczne chwile!

  Etna pochwaliła się także archiwalnym zdjęciem w przepięknej sukni ślubnej, którą jak się okazuje samodzielnie zaprojektowała! Warto dodać, iż kreację uszyła kobieta, która do dziś jest autorką wielu scenicznych strojów wokalistki!

  Śliczna piosenkarka mimo upływu lat nic się nie zmieniła. Wciąż wygląda jak nastolatka! Jej fani również podzielają tę opinię!

  “Nic się nie zmieniłaś”

  “Przepiękna byłaś i dalej jesteś”

  “Nadal jesteś piękną kobietą”

  Wielbiciele Etny przekazali swojej idolce moc gratulacji i pięknych życzeń. Jeśli się spełnią to wokalistka i jej mąż kolejne lata spędzą w miłości i w szczęściu! Czego również i my życzymy!

  Reklama
  Galeria zdjęć:
  Plik Etna---slub-1.jpg
  Plik Etna---slub-2.jpg
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. ZGŁOŚ SIĘ! Marzysz o karierze w disco polo u boku TOPowej gwiazdy DiscoBOYS? To właśnie Twoja szansa!
  2. Nowa gwiazda disco polo: Suesto i jego gorąca premiera „Pamiętaj skarbie”
  3. Bartłomiej Sojka powrót do świata disco polo! To będzie coś wyjątkowego?!
  4. Demeters - Nowi Królowie Disco Polo? Ich hit "Poprosiłem ją do tańca" podbija YouTube
  5. "Uśmiech Czarujący" w Nowej Odsłonie: Dance 2 Disco odświeżąją hit Jokera!
  6. Czy to koniec przygody w TVP? Co ze Sławomirem i Kajrą? Mamy odpowiedź!
  7. SKOLIM nie wytrzymał! Aż poleciały mu ŁZY! To nagranie podbija Internet!
  8. Kobieca odsłona hitu "Halo Księżniczko" podbija sieć! Nie uwierzysz, kim jest ta TAJEMNICZA piękność! Podbije rynek DISCO POLO?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie