2023-09-05T06:15:00+02:00 Tak gwiazda disco polo świętuje początek roku szkolnego: Nago w ręczniku i w saunie! Gwiazda disco polo, Etna, w nietypowy sposób uczciła początek roku szkolnego, publikując zdjęcie w saunie. Zobacz reakcje fanów na jej oryginalny post! https://disco-polo.info/uploads/news/tak-gwiazda-disco-polo-swietuje-poczatek-roku-szkolnego-nago-w-reczniku-i-w-sauniejpg.jpg Disco-Polo.info

Tak gwiazda disco polo świętuje początek roku szkolnego: Nago w ręczniku i w saunie!


Gwiazda disco polo, Etna, w nietypowy sposób uczciła początek roku szkolnego, publikując zdjęcie w saunie. Zobacz reakcje fanów na jej oryginalny post!

Autor: Adam Begier, 05 Wrzesień 2023  06:15
Źródło zdjęć: facebook.com/joanna.kaczanowskaetna
Tak gwiazda disco polo świętuje początek roku szkolnego: Nago w ręczniku i w saunie!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?
 2. Gwiazdor disco polo Mr. Sebii zaskoczył wszystkich, zasiadając w komisji wyborczej
 3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
Reklama

  4 września to nie tylko ważna data dla uczniów i rodziców. Dzień, w którym dzieciaki po dwumiesięcznej przerwie wracają do szkoły, okazał się również doskonałą okazją dla Etny, jednej z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek disco polo, aby uczcić to wydarzenie w bardzo oryginalny sposób.

  Niespodziewane "świętowanie" początku roku szkolnego

  Gdy większość rodziców przygotowywała swoje pociechy do pierwszego dnia w szkole, robiła zdjęcia w nowych ubrankach i uczesaniach, Etna postanowiła zrobić coś zupełnie innego. Wokalistka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozuje owinięta ręcznikiem, relaksując się w saunie. Fotografii towarzyszył prowokujący podpis: "A gdy dzieci idą do szkoły ??".

  Reakcje fanów

  Nie trzeba było długo czekać na liczne komentarze pod zdjęciem Etny. Wielu fanów podzieliło się swoimi emocjami, wyrażając zarówno zdziwienie, jak i zachwyt nad odwagą i poczuciem humoru wokalistki.

  Niektórzy komentatorzy śmiali się z nietypowego sposobu obchodzenia początku roku szkolnego, podkreślając, że to kolejny dowód na to, jak oryginalna i nieprzewidywalna jest Etna. Inni wyrażali podziw dla jej figury, zaznaczając, że nawet w tak niecodziennych okolicznościach prezentuje się niesamowicie.

  Etna - nie tylko wokalistka, ale i osobowość medialna

  Nie da się ukryć, że Etna od dawna nie jest tylko znaną wokalistką disco polo, ale również osobowością medialną. Jej aktywność w mediach społecznościowych, a także skłonność do dzielenia się z fanami różnymi fragmentami swojego życia, sprawiają, że jest nie tylko obserwowana, ale też komentowana.

  Nie każdy może zrozumieć i zaakceptować taki sposób świętowania początku roku szkolnego, ale jedno jest pewne - Etna potrafi zaskakiwać i przyciągać uwagę publiczności!

  Reklama

  Etna - Moja jedyna miłość

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. „Moje Jedyne Marzenie” w nowym wydaniu! Cudowna premiera od Justyny Lubas! Lepsza niż oryginał?
  2. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
  3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
  4. Nowość na Scenie Disco Polo: Dżasta z utworem "Czułe Słowa"
  5. Klubowy Remix hitu "Zakochać się" grupy Bayera hitem w sieci?! Co za brzmienie!
  6. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
  7. Różowa landrynka?! Znana wokalistka disco polo rozpaliła swoim wyglądem internet! Elwira Mejk nie ma sobie równych?!
  8. Bartii - Wysokie Szpilki! Znakomita nowość na rynku disco polo

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie