Reklama
Polecamy


Reklama

Zgadnijcie, który artysta ma taki widok za oknem. A Wy, jakie macie? Wklejcie zdjęcie w komentarzu

2017-12-12T10:25:00+01:00 Zgadnijcie, który artysta ma taki widok za oknem. A Wy, jakie macie? Wklejcie zdjęcie w komentarzu https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/zgadnijcie-ktory-artysta-ma-taki-widok-za-oknem-a-wy-jakie-macie-wklejcie-zdjecia-1512136994.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Jesika
Reklama


Życie gwiazd

Pierwszy śnieg pojawił się już w Polsce. W niektórych miejscach panuje jednak trudna sytuacja pogodowa

Reklama

Obecna sytuacja pogodowa, jest dla wielu mieszkańców Polski bardzo trudna. Wiele osób z powodu intensywnych opadów śniegu pozostało bez prądu, co znacznie utrudnia wszystkie codzienne czynności. 

W niektórych miejscach pogoda jest jednak na tyle subtelna, że wprost zachwyca. Przekonała się o tym m.in. Jesika, która udostępniła w sieci zdjęcie zza swojego okna. 

Taki mam piękny widok z rana 

Trzeba przyznać, że widok jak na grudniową aurę jest przecudny. Z racji tego, że muzyka disco polo ma wielu swoich wiernych fanów i zespoły przejeżdżają Polskę wzdłuż i wszerz, chcielibyśmy zachęcić Was do przysyłania w komentarzu, bądź wiadomości prywatnych zdjęć zza Waszych okien. Z pewnością pomoże to nam, jak i artystom zobrazować panujące warunki atmosferyczne. Pamiętajcie aby dopisać skąd jesteście.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!
  2. Co za ciało! Niezwykle gorący materiał gwiazdy disco polo rozpala zmysły internautów!
  3. Seksowne zdjęcia wokalistki Top Girls dostały się do sieci! Gwiazda disco polo zachwyca gorącymi ujęciami!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.