Reklama
Polecamy


Reklama

Sebastian Kowalczyk oraz Ula Toczko w debiutanckiej produkcji NoLime - Tylko z Tobą | VIDEO

2017-12-03T20:09:00+01:00 Sebastian Kowalczyk oraz Ula Toczko w debiutanckiej produkcji NoLime - Tylko z Tobą | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/12/sebastian-kowalczyk-oraz-ula-toczko-w-debiutanckiej-produkcji-nolime-tylko-z-toba-video-1512326497.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe / facebook - Sebastian Kowalczyk
Reklama


Ogólna

"Postanowiliśmy spróbować czegoś innego, dlatego zaczęliśmy tworzyć własne utwory, m.i utwór pt. ,,Tylko z Tobą'' - zobaczcie video

Reklama

Na samym planie panowała wspaniała atmosfera, wszyscy przy tym dobrze się bawiliśmy, mimo tego, że było sporo przygotowań, oraz dużo ciężkiej pracy - przyznał zespół NoLime, tegoroczny debiutant, który z ogromnym rozmachem przygotował swoją pierwszą produkcję pt. "Tylko z Tobą"

Formacja NoLime została założona już w 2013 roku przez wokalistę Marcina Felka i posiada czteroosobowy skład: wokalista - Marcin Felek, klawiszowiec - Paweł Zyśko, perkusista - Mateusz Gnyp oraz gitarzysta Adrian Kolasa

 Z początku (tak jak i większość zespołów disco polo) graliśmy po weselach, festynach, itp. Eventach. Postanowiliśmy spróbować czegoś innego, dlatego zaczęliśmy tworzyć własne utwory, m.i utwór pt. ,,Tylko z Tobą''

W teledysku główną rolę odegrał model Sebastian Kowalczyk wraz z modelką Urszulą Toczko, oraz sam zespół NoLime w całym składzie. Zdjęcia zostały zrealizowane przez niezastąpionego Przemka Niewęgłowskiego z ekipą PNmedia w domu jednorodzinnym, które cechuje się wspaniałym,wykonanym w nowoczesnym stylu wnętrzem na jednym z osiedli Lublina.

Czyżby na rynek muzyki disco polo & dance wkraczali kolejni giganci? Zapowiedź ich debiutanckiej produkcji jest bardzo obiecująca - Zobaczcie video! 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!
  3. Niezwykle rytmiczna premiera disco polo! Grupa HaszTak stworzył hit. który pokocha cała Polska?


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.