Reklama
Polecamy


Reklama

Zespół News szykuje nową produkcję!

2017-11-22T17:01:00+01:00 Zespół News szykuje nową produkcję! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/11/zespol-news-szykuje-nowa-produkcje-1511301781.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiał prasowy
Reklama


Ogólna

Po sukcesie piosenki pt: ”Ale fajne nogi” zespół News szykuje kolejną petardę.

Reklama

Po sukcesie utworu pt: „Ale fajne nogi”, który miał premierę na 22 Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie zespół nie zwalnia tempa i pracuje nad nową produkcją. Na razie nie znamy jeszcze tytułu nowego utworu, ale chłopaki zapewniają że będzie to prawdziwa petarda.

Cała produkcja utrzymana w klimatach dancowo- folkowych. Propozycja tworzona przy współpracy z znakomitym producentem muzycznym Łukaszem Sienickim. Utwór jest już na ukończeniu.

Artyści przejechali setki kilometrów, spędzili mnóstwo godzin w studiu, wykorzystali wszystkie interesujące pomysły. To z pewnością musi być ciekawa produkcja.

Czy chłopaki stworzyli HIT? Efekty ich ciężkiej pracy pokażemy już niebawem.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za ciało!! Gwiazda disco polo onieśmiela swoim wyglądem!
  2. Taneczna nowość od Diadem zwala z nóg! To prawdziwy majstersztyk!
  3. Wielki koncert muzyki disco polo już dziś na antenie TVP2 - Lista wykonawców!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.