2023-03-16T19:37:00+01:00 Zespół Fanatic zapowiada niespodziankę dla fanów! Będzie nowość pt. "Najpiękniejsza z wszystkich Fanatic, legenda muzyki disco polo, szykuje kolejną nowość. Po krótkiej przerwie zespół powraca do studia i nagrywa kolejny hit, który ma być pełen pozytywnych wibracji i https://disco-polo.info/uploads/news/zespol-fanatic-zapowiada-niespodzianke-dla-fanow-bedzie-nowosc-pt-najpiekniejsza-z-wszystkich-damjpg.jpg

Zespół Fanatic zapowiada niespodziankę dla fanów! Będzie nowość pt. "Najpiękniejsza z wszystkich dam"

Autor: Adam Begier , 16 Marzec 2023  19:37
Zespół Fanatic zapowiada niespodziankę dla fanów! Będzie nowość pt.
Źródło zdjęć: facebook.com/bookingcarrum

Fanatic, legenda muzyki disco polo, szykuje kolejną nowość. Po krótkiej przerwie zespół powraca do studia i nagrywa kolejny hit, który ma być pełen pozytywnych wibracji i energii.Reklama

  Reklama

  Po krótkiej przerwie zespół Fanatic ponownie zaczął działać. Chłopaki zdecydowali się na powrót do nagrywania swojej muzyki i przygotowują kolejną nowość. Po długim dniu spędzonym w studio DB Sound udało im się nagrać nowy utwór pt. "Najpiękniejsza z wszystkich dam". Więcej szczegółów na temat daty premiery piosenki nie jest jeszcze znanych, ale fani zespołu wyczekują jej z niecierpliwością.

  Zobacz również: Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!

  Historia zespołu Fanatic

  Fanatic to legenda muzyki disco polo. Zespół został założony w 1989 roku przez trzech chłopaków z Żyrardowa. Ich pierwsza kaseta, nagrana w domowych warunkach, szybko stała się hitem i przyniosła im rozgłos. Od tamtego czasu zespół wydał wiele albumów i nagrał wiele hitów, w tym niezapomniany "Czarownica". Ich muzyka docierała do słuchaczy nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

  Reklama

  Nowość od zespołu Fanatic pt."Najpiękniejsza z wszystkich dam"

  Pierwsze informacje na temat nowego utworu Fanatic brzmią bardzo obiecująco. "Najpiękniejsza z wszystkich dam" ma być utworem pełnym energii i pozytywnych wibracji. Fani zespołu już teraz nie mogą doczekać się premiery i są przekonani, że nowa piosenka z pewnością powtórzy sukcesy poprzednich hitów. Jak będzie w rzeczywistości? Czas pokaże. Na razie pozostaje nam czekać na oficjalne informacje na temat daty premiery i szczegółów dotyczących nowego utworu.

  Zespół Fanatic to legenda muzyki disco polo, którą pokochały tysiące ludzi na całym świecie. Po krótkiej przerwie chłopaki postanowili powrócić z nowym utworem, który z pewnością zainteresuje fanów muzyki. Choć na razie nie znamy daty premiery, to już teraz wiemy, że "Najpiękniejsza z wszystkich dam" ma być utworem pełnym energii i pozytywnych wibracji. Czekamy z niecierpliwością na kolejne informacje na temat nowego hitu zespołu Fanatic.

  Reklama

  Fanatic - Moja Buona Sera

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Miła moja" – Wielki hity disco polo w wykonaniu Top One! Polo Tv przypomina wielki hit!
  2. Gorąca premiera: Kenzo - Gdzie Jesteś Kochana
  3. Nowość: Bartii zaskakuje emocjonalną balladą "Winna" - Musisz to usłyszeć
  4. Bartłomiej Sojka powrót do świata disco polo! To będzie coś wyjątkowego?!
  5. WOW! Agbe w niezwykle skąpym stroju! Wygląda jak bogini!
  6. Skandal czy żart? Czadoman przyłapany z kochanką! Artystę disco polo nakryła Edyta Folwarska! Video w sieci!
  7. Iness ma wielkie serce ! Nie uwierzysz jak pomagała najmłodszych! Taka akcja to coś wyjątkowego!
  8. Andre zaskakuje nową płytą – Zobacz, co przygotował!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie