2019-09-27T07:00:00+02:00 Zespół Bayer Full łączy ludzi! Cała Polska zaśpiewała wielki hit! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/zespol-bayer-full-laczy-ludzi-cala-polska-zaspiewala-wielki-hit-1569483232.jpg

Zespół Bayer Full łączy ludzi! Cała Polska zaśpiewała wielki hit!

Redakcja , 27 Wrzesień 2019  07:00

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zespół Bayer Full łączy ludzi! Cała Polska zaśpiewała wielki hit!
Źródło zdjęć: awpress.pl
Reklama

To było coś wyjątkowego!

Reklama

Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina! Roztańczony PGE Narodowy skumulował tłumy fanów dobrej muzyki. Pośród artystów nie zabrakło twórcy ponadczasowego przeboju pt. „Wszyscy Polacy”.

Zobacz również: Gorące foto Magdaleny Narożnej - Piękni i Młodzi podbija sieć! Płaski brzuch artystki disco polo dosłownie zwala z nóg!

Cesarz disco polo wiedzie prym w branży muzycznej. Zyskał swój szacunek nie tylko u osób z branży muzyki tanecznej, ale u wszystkich Polaków. Niedawno zaszczycił swoją obecnością na Stadionie Narodowym, gdzie miało miejsce największe wydarzenie muzyczne w całej Polsce. Impreza odbyła się pod hasłem Roztańczony PGE Narodowy.

Żaden z koncertów nie cieszy się aż takim zainteresowaniem, jak ten w Warszawie. Trzeba przyznać, że lista wykonawców była zachwycająco zróżnicowana.

Na jednej scenie wystąpiła śmietanka ze świata disco polo, a tuż obok niej wykonawcy muzyki popularnej. To było coś niesamowitego. Formacja Bayer Full zaśpiewała oczywiście swój ponadczasowy utwór, na który czekali wszyscy fani.

Oczywiście mamy na myśli piosenkę pt. „Wszyscy Polacy”. Kawałek jest niepodważalnym numerem jeden, jeśli chodzi o hity disco polo.

Zobacz również: Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!

Zgadzacie się z nami?

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Śliczna wokalistka disco polo pozuje w skąpym bikini na plaży! Jej perfekcyjne ciało zachwyciło dosłownie wszystkich!
  2. Co za ciało! Przepiękna Emilka z Daj To Głośniej zachwyca swoją urodą! Gwiazda disco polo kusi w sieci!
  3. Nieziemskie wokalistki disco polo odważnie prezentują swoje ponętne ciało! Fani disco polo zachwyceni!
  4. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  5. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  6. Sławomir gwiazdą światowego reality show! Emisja odcinków z artystą rock-polo już dzisiaj w sieci!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami