Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk(Akcent) dementuję plotki i fałszywe interpretacje! Król disco polo wydał oświadczenie!

2019-04-13T13:00:00+02:00 Zenon Martyniuk(Akcent) dementuję plotki i fałszywe interpretacje! Król disco polo wydał oświadczenie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/zenon-martyniukakcent-dementuje-plotki-i-falszywe-interpretacje-krol-disco-polo-wydal-oswiadczenie-1555147786.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Marek Kwiecień
Reklama


Ogólna

Lider zespołu Akcent postanowił bardzo szybko zareagować!

Reklama

Zenon Martyniuk to najbardziej rozpoznawalna postać w świecie disco polo. Lider zespołu Akcent co chwilę otrzymuje mnóstwo propozycji współpracy lub wsparcia jakieś akcji. Zenon Martyniuk nigdy nie łączył muzyki z polityką. Oczywiście zna wiele osób z branży politycznej, ale nigdy publicznie nie zabierał głosu, czy nie wspierał danej partii politycznej. Niestety ostatni materiał wideo wywołał burzę.

Zobacz również: Artystka disco polo w obłędnej sukni! Wygląda jak milion dolarów!

Mowa o filmie, który pojawił się na fanpage znanego polskiego piłkarza Tomasza Frankowskiego, który kandyduje do Parlamentu Europejskiego. W materiale pojawił się sam Zenon Martyniuk, który zachęca do głosowania wszystkich obywateli w najbliższych wyborach, a nie na oddawanie głosu na Tomka Frankowskiego. Jednak ogromna liczba osób od razu połączyła króla disco polo z Koalicją Europejską.

Związku z tym Zenek postanowił zdementować plotki i opublikował oświadczenie w tej sprawie. 

Oświadczenie z dnia 13.04.2019
--------------------------------------------
W związku z wykorzystaniem na Fan Page Pana Tomasza Frankowskiego mojej wypowiedzi dementuję plotki i fałszywe interpretacje tego faktu: nie byłem i nie jestem związany z żadną partią polityczną, nie popieram żadnego komitetu wyborczego i nie angażuje się w politykę. Moja muzyka jest dla wszystkich, ma łączyć, a nie dzielić. Jestem artystą, który śpiewa swoje piosenki, aby każdy mógł czerpać z nich radość. Proszę mnie nie kojarzyć i nie przypisywać do żadnej partii politycznej. Jestem tylko artystą. Moją intencją było zachęcenie wszystkich obywateli Polski do skorzystania z prawa do glosowania. Zenon Martyniuk

Popularny wokalista disco polo wielokrotnie powtarzał, że on do polityki się nie "pcha", jego życie opiera się na muzyce i śpiewaniu, a nie wspieraniu polityków, czy deklarowania miłości do jakiejkolwiek partii politycznej.

Czy uważacie, że Zenon Martyniuk dobrze zareagował na takie insynuacje?! Czekamy na Wasze komentarze! 

Zobacz również: Dawid Narożny wyznał miłość trzem osobom! Gwiazdor disco polo jest przeszczęśliwy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Śliczna wokalistka disco polo wypoczywa na Sardynii! Gwiazda TOP GIRLS kusi gorącymi zdjęciami!
  2. Wokalista disco polo nie przebiera w słowach 'Wpuścili chama na salony'!
  3. Popularna wokalistka disco polo patrzy z niepokojem w przyszłość! Wiemy co dręczy gwiazdę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.