Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk ponad narodzinami dziecka?! Gwiazdor disco polo został ojcem! Intrygujący wpis trafił do sieci!

2020-04-30T18:23:00+02:00 Zenon Martyniuk ponad narodzinami dziecka?! Gwiazdor disco polo został ojcem! Intrygujący wpis trafił do sieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/04/prezenter-disco-polo-przekazal-dobra-nowine-to-co-dopisal-potem-daje-do-myslenia-1588108090.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/norbert.bienkowski
Reklama


Życie gwiazd

- To był jeden z najważniejszych dni w moim życiu, zaraz po tym jak po raz pierwszy w radiu zagrałem piosenkę „Przez Twe Oczy Zielone” zespołu Akcent

Reklama

Ciężko wyobrazić sobie piękniejsze chwile w życiu człowieka, niż powitanie na świecie własnego potomstwa. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę aktualne realia, to trzeba zdać sobie sprawę, że pandemia może delikatnie zaburzyć radość i utrudnić pewne aspekty przyszłym rodzicom.

Norbert Bieńkowski, prezenter radiowy i telewizyjny pochwalił się na swoim profilu narodzinami syna i podzielił jednocześnie kilkoma istotnymi przemyśleniami. Po pierwsze z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem, artysta nie mógł towarzyszyć swojej żonie w tych wyjątkowych chwilach, co mimo wszystko przyjął ze zrozumieniem. Po drugie podziękował za wsparcie rodzinie, za fachowość lekarzowi i przede wszystkim za wielką siłę i odwagę swojej żonie.

Choć te słowa są bardzo wzruszające i ich słuszność nie podlega żadnej dyskusji, to naszą uwagę najmocniej przykuła końcowa treść wpisu Norberta - „...To był jeden z najważniejszych dni w moim życiu, zaraz po tym jak po raz pierwszy w radiu zagrałem piosenkę „Przez Twe Oczy Zielone” zespołu Akcent.”. To niesamowite, że pojawienie się na świecie potomka, prezenter porównuje do wydarzenia tak ściśle związanego z branżą disco polo.

Trzeba jednak przyznać, że piosenka Zenona Martyniuka stała się potomstwem dla całego gatunku i wprowadziła świat disco na kompletnie inny, lepszy biegun. Ciężko myślą i rozumem objąć wielkość tego utworu. Możemy się tylko domyślać jak olbrzymie to rozmiary, skoro jeden z najpopularniejszych redaktorów radiowych znajduje piedestał równy narodzinom dziecka.

Gratulujemy wspaniałego syna i przesyłamy pozdrowienia dla całej rodziny!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!
  2. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!
  3. Przeprosiny - Mateusz Podemski


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.