Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-04-30T18:23:00+02:00 Zenon Martyniuk ponad narodzinami dziecka?! Gwiazdor disco polo został ojcem! Intrygujący wpis trafił do si https://disco-polo.info/uploads/news/2020/04/prezenter-disco-polo-przekazal-dobra-nowine-to-co-dopisal-potem-daje-do-myslenia-1588108090.jpg
Reklama

Zenon Martyniuk ponad narodzinami dziecka?! Gwiazdor disco polo został ojcem! Intrygujący wpis trafił do sieci!

Redakcja , 30 Kwiecień 2020  18:23
Zenon Martyniuk ponad narodzinami dziecka?! Gwiazdor disco polo został ojcem! Intrygujący wpis trafił do sieci!
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/norbert.bienkowski
Reklama

- To był jeden z najważniejszych dni w moim życiu, zaraz po tym jak po raz pierwszy w radiu zagrałem piosenkę „Przez Twe Oczy Zielone” zespołu Akcent

Reklama

Ciężko wyobrazić sobie piękniejsze chwile w życiu człowieka, niż powitanie na świecie własnego potomstwa. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę aktualne realia, to trzeba zdać sobie sprawę, że pandemia może delikatnie zaburzyć radość i utrudnić pewne aspekty przyszłym rodzicom.

Norbert Bieńkowski, prezenter radiowy i telewizyjny pochwalił się na swoim profilu narodzinami syna i podzielił jednocześnie kilkoma istotnymi przemyśleniami. Po pierwsze z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem, artysta nie mógł towarzyszyć swojej żonie w tych wyjątkowych chwilach, co mimo wszystko przyjął ze zrozumieniem. Po drugie podziękował za wsparcie rodzinie, za fachowość lekarzowi i przede wszystkim za wielką siłę i odwagę swojej żonie.

Choć te słowa są bardzo wzruszające i ich słuszność nie podlega żadnej dyskusji, to naszą uwagę najmocniej przykuła końcowa treść wpisu Norberta - „...To był jeden z najważniejszych dni w moim życiu, zaraz po tym jak po raz pierwszy w radiu zagrałem piosenkę „Przez Twe Oczy Zielone” zespołu Akcent.”. To niesamowite, że pojawienie się na świecie potomka, prezenter porównuje do wydarzenia tak ściśle związanego z branżą disco polo.

Trzeba jednak przyznać, że piosenka Zenona Martyniuka stała się potomstwem dla całego gatunku i wprowadziła świat disco na kompletnie inny, lepszy biegun. Ciężko myślą i rozumem objąć wielkość tego utworu. Możemy się tylko domyślać jak olbrzymie to rozmiary, skoro jeden z najpopularniejszych redaktorów radiowych znajduje piedestał równy narodzinom dziecka.

Gratulujemy wspaniałego syna i przesyłamy pozdrowienia dla całej rodziny!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Gwiazda disco polo zawalczy w KSW? Ten wzrok i rękawice zdradzają wszystko!
  2. Gorąca gwiazda disco polo rozgrzała fanów do czerwoności! Pokazała piersi na mrozie!
  3. Grupa Daj To Głośniej szturmem podbije rynek disco polo! Gorąca premiera pt. 'Jeszcze raz' już dostępna!
  4. Gwiazda disco polo kusi pod Tatrami. Fotka Pauli Karpowicz - Top Girls z jacuzzi rozpala zmysły do czerwoności!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej