2020-10-03T09:50:00+02:00 To już koniec castingów do nowego programu! Ostatni odcinek castingowy już dziś! Co dalej? https://disco-polo.info/uploads/news/2020/10/to-juz-koniec-castingow-do-nowego-programu-ostatni-odcinek-castingowy-juz-dzis-1601556642.jpg

To już koniec castingów do nowego programu! Ostatni odcinek castingowy już dziś! Co dalej?

Redakcja , 03 Październik 2020  09:50

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
To już koniec castingów do nowego programu! Ostatni odcinek castingowy już dziś! Co dalej?
Źródło zdjęć: instagram.com/telewizja.polotv/

Co tym razem zaskoczy jurorów programu? Wątpliwości nie podlega fakt, że zacięcie do walki wzrośnie

Reklama

Programy typu talent show od wielu lat robią furorę w telewizji. Disco polo również ma w tym swój udział. Od wielu lat na antenie PoloTV emitowany jest program "Disco Star", dzięki któremu poznaliśmy wiele gwiazd muzyki tanecznej - przykładem może być zespół Defis czy Luka Rosi. Kolejny show z disco polo w roli głównej rozkręca się na dobre!

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!

Mowa oczywiście o programie "Disco Band: Weselny show", który zawitał jakiś czas temu na antenę PoloTV. Program ten ma na celu wyłonić najlepszy zespół weselny. Wiarygodności programu nie ma co podważać - w końcu w jury siedzą prawdziwe gwiazdy disco polo, które odwiedziły niejedno wesele i doskonale wiedzą, jak rozbawić każdą publiczność. Mowa o Magdzie Narożnej, Sławomirze Świerzyńskim, Norbercie Bieńkowskim i Kubie Urbańskim. Ten zestaw to prawdziwe złoto!

Jak poinformowała telewizja PoloTV na swoim Instagramie, końca dobiegają odcinki castingowe. Ostatni ujrzymy na antenie stacji w sobotę, 3 października. Co dalej? Po castingach czas na rozwinięcie, zatem z pewnością będzie się działo, a rywalizacja stanie się większa. Wątpliwości nie podlega fakt, że zacięcie do walki wzrośnie, a my przed telewizorami będziemy mogli obejrzeć świetne widowisko, które zaserwują nam odwiedzający program Artyści!

Włączcie telewizor w sobotę o 17:30 i koniecznie wpadajcie na kanał PoloTV - tam zobaczycie wspaniałe zespoły weselne!

Zobacz również: Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  2. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  3. To najpiękniejszy uśmiech w branży disco polo?! Fani zachwyceni zdjęciami gwiazdy!
  4. Dyskotekowa nowość BajorkaD podbija internet! Gwiazdor disco polo ma plan roztańczyć całą Polskę!
  5. 'Boska' produkcja od Ben Vito podbija sieć! Czy to nowy hit disco polo tej jesieni?!
  6. Porywająca nowość od Luka Rosi pt. 'Wolny jak wiatr' podbija internet. Produkcja tej premiery trwała 3 lata!
  7. Nieziemsko piękna wokalistka girlsbandu Szpilki zachwyca skąpym strojem! Co za figura!
  8. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami