2020-07-21T18:00:00+02:00 Zenon Martyniuk na samym szczycie sukcesu! Film o przygodach króla disco polo podbija Netfllixa! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/07/zenek-dominuje-nawet-na-netflixie-dla-krola-disco-polo-nie-ma-zadnych-granic-1595195209.jpg

Zenon Martyniuk na samym szczycie sukcesu! Film o przygodach króla disco polo podbija Netfllixa!

Redakcja , 21 Lipiec 2020  18:00
Zenon Martyniuk na samym szczycie sukcesu! Film o przygodach króla disco polo podbija Netfllixa!
Źródło zdjęć: Maciej Gilewski

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Ekranizacja przygód lidera zespołu Akcent,bez skrupułów podbiła jedną z najbardziej popularnych aplikacji do oglądania filmów i seriali

Reklama

Jeżeli do tej pory muzyka i cała branża disco polo nie podbiła jeszcze jakiegoś terenu, to te dane trzeba szybko zaktualizować. Dla świata muzyki tanecznej niemożliwe nie istnieje, a jeżeli dodamy, że chodzi o Zenona Martyniuka, staje się jasne, że najwytrwalsze bariery mogą zostać złamane.

Zobacz również: Śliczna wokalistka disco polo zachwyciła skąpą sukienką na weselu! Uwagę skrada wielki dekolt!

Film o Królu Disco Polo, wyprodukowany przez TVP, pojawił się na ekranach w lutym 2020 roku. „Zenek” od razu mocno przypadł do gustu fanom i doczekał się wielu pozytywnych opinii. Później kinowe plany z powodzeniem krzyżował wirus, więc film można było obejrzeć jedynie w internecie.

Tu także cieszył się ogromnym zainteresowaniem i wieloma pozytywnymi opiniami. Oczywistą była potrzeba udostępnienia produkcji jeszcze szerszej publiczności. I tak kinowe dzieło pojawiło się na Netflixie. Ekranizacja przygód lidera zespołu Akcent, bez skrupułów podbiła jedną z najbardziej popularnych aplikacji do oglądania filmów i seriali.

Film pt. „Zenek”, zajął pierwsze miejsce pod względem popularności i oglądalności. Wynik należy mocno docenić, tym bardziej, że mija już piąty miesiąc od premiery, a ekranowa twórczość opowiadająca o karierze wielkiego przedstawiciela muzyki tanecznej, dalej umiejscawia się na szczycie.

Nie powinno nas to jednak dziwić...Zenon Martyniuk przyzwyczaił wszystkich do tego, że potrafi być na samej górze przez kolejne dekady.

A Wy oglądaliście już film „Zenek”?

Zobacz również: Urocza wokalistka disco polo zachwyciła zgrabnymi nogami! To zasługa przepięknej, krótkiej spódnicy!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Ponętna gwiazda disco polo czaruje swoim ciałem! Gwiazda zdradziła fanom skrywany sekret!
  2. Ta premiera disco polo rozgrzeje wakacyjne parkiety?! Fani już komentują nowość!
  3. Przepiękna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi nogami! W sieci aż kipi od komentarzy!
  4. Zespół Weekend z niesamowitą premierą! Czy ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?!
  5. Wyjątkowa wiadomość! Takich słów wokalistka disco polo nie spodziewała się po koncercie!
  6. Marcin Miller Boys gwiazdą TVP! Ten wieczór będzie należał do niego!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami