2022-12-09T09:00:00+01:00 Zenon Martyniuk chce dratyscznie zmienić swoje życie! Za wszystkim stoi jego żona Danuta i hejterzy! Uwielbiany przez wielu Polaków król disco polo zdecydował się na drastyczną zmianę https://disco-polo.info/uploads/news/zenon-martyniuk-podjal-wazne-kroki-za-wszystkim-stoi-jego-zona-danuta-wyjasniamy-o-co-chodzijpg.jpg

Zenon Martyniuk chce dratyscznie zmienić swoje życie! Za wszystkim stoi jego żona Danuta i hejterzy!

Autor: Adam Begier , 09 Grudzień 2022  09:00
Zenon Martyniuk chce dratyscznie zmienić swoje życie! Za wszystkim stoi jego żona Danuta i hejterzy!
Źródło zdjęć: facebook.com/akcentpolska

Uwielbiany przez wielu Polaków król disco polo zdecydował się na drastyczną zmianęReklama

  Reklama

  Zenon Martyniuk to osobowość muzyczna, znana w Polsce i różnych zakamarkach świata. Autor wielu przebojów na wysoką skalę nie bez powodu nazywany jest przez fanów królem disco polo.

  Zobacz również: Tego nie możesz przegapić! Wiemy gdzie i kiedy zagra uwielbiany zespół disco polo Playboys! Oto szczegóły!

  "Przez Twe oczy zielone" to jeden z utworów, który jest nierozłącznym elementem polskich dyskotek czy wesel. Popularność artysty sprawiła, że w 2020 roku Zenon Martyniuk dostał swój biograficzny film, a w planach - jak donoszą media - jest kolejny film poświęcony wokaliście. Ostatnio sieć obiegła informacja, że żona gwiazdy, Danuta, zrzuciła 20 kilogramów, a do wszystkiego przyczyniły się hejterskie, obraźliwe komentarze skierowane ku małżonce wokalisty. Widząc zaangażowanie żony, Zenon Martyniuk wydał ważną deklarację. O co więc dokładnie chodzi?

  ZENON MARTYNIUK: "WEZMĘ SIĘ ZA SIEBIE". WOKALISTA GRUPY AKCENT PODJĄŁ WAŻNĄ DECYZJĘ.

  Reklama

  Danuta Martyniuk w wywiadzie dla portalu party.pl oznajmiła, że postanowiła schudnąć, ponieważ miała dość krytyki na temat swojego wyglądu. Dodała, że nie uczęszcza na siłownię a korzysta jedynie ze środków medycyny estetycznej. Wokalista zespołu Akcent widząc metamorfozę małżonki, również postanowił zadbać o siebie. Popularny artysta pozazdrościł żonie figury i podjął ważną decyzję.

  Jak donosi informator Super Expressu: "Zenek jest zachwycony metamorfozą Danuty. Postanowił, że on także weźmie się za siebie i schudnie kilka, a może kilkanaście kilogramów. To była jego decyzja, ale wsparcie żony na pewno będzie pomocne". Według dostępnych w sieci informacji, lider popularnej grupy kurację ma rozpocząć pod czujnym okiem swojej małżonki i racjonalnie zmienić nawyki żywieniowe. Czy Zenonowi Martyniukowi uda się dokonać zmian w swoim życiu? Być może już w niedalekiej przyszłości media obiegną zdjęcia z przemiany króla disco polo.

  Co myślicie o podjętej przez Zenona Martyniuka decyzji?

  Reklama

  Akcent - Składanka piosenek - Top 50 Hitów - Przeboje lat 90 - Stare disco polo

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  DIADEM - Z TOBĄ

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Zobacz, Jak "Iskierka" Kariny Opyrchał podbija TikToka i YouTube!
  2. Kiedy jest disco polo w Ostródzie?
  3. Agbe ujawnia nowy singiel 'On mnie bierze' – Posłuchaj teraz, zanim stanie się viralem
  4. To Cię zaskoczy! Ten zespół disco polo ma wolne terminy dopiero na 2026 rok! Jest ich TYLKO kilka! Zobaczcie, czym zaskakują!
  5. "Miliony wersów" - Dawid Narożny zaskakuje nową produkcją. Posłuchaj jako pierwszy!
  6. Kultowy hit zespołu Boys w nowej odsłonie: 'A ja się bawię'
  7. Znacie prawdę?! Burzliwa historia disco polo! Kto stoi za sukcesem gatunku i nazwą?!
  8. Freaky Boys i Blondi łączą siły w ekscytującej współpracy

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie