Reklama
Polecamy


Reklama

Zenon Martyniuk (Akcent) pokazał wielką klasę! Wszystkie kamery skierowano na Króla Disco Polo!

2020-08-14T22:35:00+02:00 Zenon Martyniuk (Akcent) pokazał wielką klasę! Wszystkie kamery skierowano na Króla Disco Polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/zenon-martyniuk-akcent-pokazal-wielka-klase-genialny-wystep-na-zywo-ogladala-cala-polska-1597437147.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Utalentowany, skromny, o dobrym sercu. Zenon Martyniuk - człowiek-orkiestra, który jest niewątpliwie jedną z największych legend polskiej sceny disco

Reklama

Tego Artystę zna cała Polska. Nie bez powodu mówi się o nim, że jest Królem disco polo. Utalentowany, skromny, o dobrym sercu. Zenon Martyniuk - człowiek-orkiestra, który jest niewątpliwie jedną z największych legend polskiej sceny muzycznej.

Zobacz również: Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!

Dobra impreza bez utworów formacji Akcent jest niemożliwa. Od praktycznie 30 lat Zenon Martyniuk rozbawia Polskę w rytmach swoich tanecznych przebojów. O tym, że dobra impreza bez Zenka nie jest możliwa wiedzą także organizatorzy Festiwalu Weselnych Przebojów, który odbył się w Mrągowie. 

Zenon Martyniuk z ogromną klasą zaprezentował publiczności swoje propozycje. Wśród nich znalazły się m.in. kultowe piosenki "Przez Twe oczy zielone" czy "Pragnienie miłości". Król disco polo porwał fanów do wspólnej zabawy. Legendarne "rączki w górę, wysoko!" znamy już chyba wszyscy, prawda?

Jak widać na poniższych materiałach, Zenek Martyniuk jest gwarancją udanej zabawy wszędzie tam, gdzie się pojawia. Publiczność zgromadzona w Mrągowie oszalała i bawiła się znakomicie! Bez wątpienia ten koncert zostanie w pamięci fanów na długo. Jeśli nie mieliście okazji zobaczyć występu w telewizji Polsat, mamy dla Was dobrą informację - poniżej znajdziecie wykonania wspomnianych utworów!

Zobacz również: Nowość od zespołu disco polo! Weselni Dj’e już to mają na swoich playlistach.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller (BOYS) otrzymał list z Japonii! Jego treść wzbudza wiele emocji!
  2. Co za piękność! Wokalistka Top Girls - Paula Karpowicz zachwyciła wszystkich wyjątkową stylizacją!
  3. Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.