2024-02-27T22:00:00+01:00 Zenek Martyniuk podbija Amerykę! Zobacz, ile kosztuje spotkanie z Królem Disco Polo Zenek Martyniuk, gwiazda disco polo, rusza na trasę koncertową po USA. Zaskakujące ceny biletów i ekskluzywne informacje o nadchodzących występach https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-podbija-ameryke-zobacz-ile-kosztuje-spotkanie-z-krolem-disco-polojpg.jpg Disco-Polo.info

Zenek Martyniuk podbija Amerykę! Zobacz, ile kosztuje spotkanie z Królem Disco Polo


Zenek Martyniuk, gwiazda disco polo, rusza na trasę koncertową po USA. Zaskakujące ceny biletów i ekskluzywne informacje o nadchodzących występach

Autor: Adam Begier, 27 Luty 2024  22:00
Źródło zdjęć: AKPA
Zenek Martyniuk podbija Amerykę! Zobacz, ile kosztuje spotkanie z Królem Disco Polo
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
 2. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO
 3. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?

  Zenek Martyniuk, lider zespołu Akcent, od lat utrzymuje się na szczycie polskiej sceny muzycznej, zdobywając serca fanów nie tylko w kraju, ale również za granicą. Jego ostatnie tournée po Stanach Zjednoczonych okazało się ogromnym sukcesem, co zaowocowało kolejnymi planami występów dla polskiej diaspory mieszkającej poza granicami kraju. Pomimo zmian w polityce programowej Telewizji Polskiej, gdzie Martyniuk był dotychczas częstym gościem, jego popularność nie słabnie.

  Amerykańska Trasa Koncertowa gwiazd disco polo!

  Zenek Martyniuk nie zwalnia tempa i już wkrótce wyruszy w kolejną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Jego występy, znane z energetycznej atmosfery i przebojów, które śpiewa cała Polska, tym razem rozbrzmią w ramach "Polskiej nocy z gwiazdami". Fani będą mieli okazję usłyszeć na żywo takie hity jak "Przez twe oczy zielone" czy "Prawdziwa miłość to Ty". W trasie, w przeciwieństwie do poprzednich, Martyniuk będzie podróżował bez swojej żony, co już zdążył przekazać fanom poprzez media społecznościowe.

  Ceny Biletów na Amerykańskie Koncerty - Wartość Spotkania z Idolem

  Chociaż cena biletów na koncerty Zenka Martyniuka w USA może wydawać się wysoka, z pewnością nie odstraszy to wiernych fanów. Koszt wejściówki na wydarzenie w New Jersey zaczyna się od 80 dolarów, natomiast nowojorczycy muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 150 dolarów za najbliższe miejsca przy scenie. Wartość tych biletów świadczy nie tylko o popularności artysty, ale również o unikalności doświadczenia, jakie oferują jego występy.

  Oprócz Zenka Martyniuka, fani muzyki disco polo będą mieli okazję doświadczyć występów innych znanych gwiazd tego gatunku. Podczas "Polskiej nocy z gwiazdami" w Stanach Zjednoczonych na scenie pojawią się również takie zespoły jak Skolim, Vivat, Valdi, Kaspi & Kroppa oraz Kordian. To wyjątkowa okazja dla miłośników polskiej muzyki rozrywkowej, by zobaczyć na żywo swoich ulubionych wykonawców i wspólnie świętować bogactwo polskiego disco polo poza granicami kraju.

  Zobacz również: Ogromny sukces! "Ze wsi dziewczyna" zdobywa YouTube – Zobacz, ile zarobiły gwiazdy disco polo

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Marcin Miller Boys o rekordowej gaży ponad 100 tysięcy za koncert – ile wziął za jeden koncert? Zawrotna kwota!
  2. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!
  3. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!
  4. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  5. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!
  6. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"
  7. Niezapomniany wieczór w Piotrkowie! Skolim robi show, jakiego jeszcze nie było!
  8. Justyna Lubas z nowym teledyskiem "Maleńka"! Zobacz przedpremierę jako pierwszy!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie