2021-07-26T15:23:00+02:00 Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-oczarowal-widzow-wakacyjnej-trasy-dwojki-gwiazdor-disco-polo-przypomnial-utwor-z-poczatkow-swojej-tworczoscijpg.jpg

Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!

Redakcja , 26 Lipiec 2021  15:23

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
Źródło zdjęć: Jacek Kurnikowski/AKPA/
Reklama

Król muzyki disco polo sięgnął do korzeni! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Zenek Martyniuk uwielbia zaskakiwać swoich fanów! Popularny artysta disco polo sięgnął do korzeni! Tego nikt się nie spodziewał!

Zobacz również: Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!

KRÓL DISCO POLO SKRADŁ TELEWIZYJNE SHOW 

Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała tym razem do Koszalina. W tamtejszym amfiteatrze na jednej scenie zaprezentowały się największe polskie i światowe gwiazdy. Nie zabrakło także przedstawicieli disco polo!

Reklama

Zenek Martyniuk to uwielbiany wokalista disco polo, który od ponad 30 lat święci triumfy na scenie disco polo. Muzyk przez trzy dekady swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

Organizatorzy popularnej trasy koncertowej TVP po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Lista zaproszonych wykonawców była naprawdę imponująca. I chociaż artyści dwoili się i troili, by zabawić publiczność, to całe show skradł oczywiście Zenek Martyniuk! Artysta sprawił, że podczas jego występu scena pod nim prawie zapłonęła! Recital popularnego gwiazdora disco polo oczarował dosłownie wszystkich!

ZENON MARTYNIUK ZAŚPIEWAŁ ZAPOMNIANY PRZEBÓJ Z MŁODZIEŃCZYCH LAT 

Lider zespołu Akcent zaskoczył fanów doborem repertuaru! Zenek prawie na każdym koncercie wykonuje znane i sprawdzone przeboje, które od lat nuci cała Polska. Tym razem artysta sprawił wielką niespodziankę starszym miłośnikom disco polo, i zaśpiewał utwór “Oczarowałaś mnie”, który powstał w początkach jego kariery, a więc prawie 30 lat temu! Tego nikt się nie spodziewał!

Reklama

Utwory Zenka są jak wino. Im starsze tym lepsze. Znany hit w nowej aranżacji ani trochę nie stracił na wartości. Gwiazdor nadał nieco zapomnianemu utworowi drugie życie! To prawdziwa esencja disco polo!

Zobacz również: Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Zenek Martyniuk Akcent - Oczarowałaś mnie - Wakacyjna Trasa Dwójki - Koszalin 2021
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Tańczyć do rana i pić szampana?! Przed Wami premiera utworu, który nastraja bardzo pozytywnie!
  2. Byłe wokalistki Top Girls założyły nowy zespół TOPKY! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz pokazały fragment nowego teledysku! Fani disco polo zachwyceni!
  3. Prześliczna artystka disco polo świętuje ogromny sukces w czerwonej mini! Wygląda zniewalająco!
  4. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  5. Urocza gwiazda disco polo zmaga się z wadą wzroku! W trakcie koncertu artystka ratuje się soczewkami!
  6. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami