2021-07-26T15:23:00+02:00 Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków Król muzyki disco polo sięgnął do korzeni! Tego nikt się nie spodziewał! https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-martyniuk-oczarowal-widzow-wakacyjnej-trasy-dwojki-gwiazdor-disco-polo-przypomnial-utwor-z-poczatkow-swojej-tworczoscijpg.jpg

Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!

Autor: Adam Begier , 26 Lipiec 2021  15:23
Zenek Martyniuk oczarował widzów telewizji publicznej! Gwiazdor disco polo przypomniał utwór z początków swojej twórczości!
Źródło zdjęć: Jacek Kurnikowski/AKPA/

Król muzyki disco polo sięgnął do korzeni! Tego nikt się nie spodziewał!Reklama

  Reklama

  Zenek Martyniuk uwielbia zaskakiwać swoich fanów! Popularny artysta disco polo sięgnął do korzeni! Tego nikt się nie spodziewał!

  Zobacz również: Co to disco polo?!

  KRÓL DISCO POLO SKRADŁ TELEWIZYJNE SHOW 

  Wakacyjna Trasa Dwójki zawitała tym razem do Koszalina. W tamtejszym amfiteatrze na jednej scenie zaprezentowały się największe polskie i światowe gwiazdy. Nie zabrakło także przedstawicieli disco polo!

  Reklama

  Zenek Martyniuk to uwielbiany wokalista disco polo, który od ponad 30 lat święci triumfy na scenie disco polo. Muzyk przez trzy dekady swojej kariery stworzył niezliczoną ilość hitów, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

  Organizatorzy popularnej trasy koncertowej TVP po raz kolejny stanęli na wysokości zadania. Lista zaproszonych wykonawców była naprawdę imponująca. I chociaż artyści dwoili się i troili, by zabawić publiczność, to całe show skradł oczywiście Zenek Martyniuk! Artysta sprawił, że podczas jego występu scena pod nim prawie zapłonęła! Recital popularnego gwiazdora disco polo oczarował dosłownie wszystkich!

  ZENON MARTYNIUK ZAŚPIEWAŁ ZAPOMNIANY PRZEBÓJ Z MŁODZIEŃCZYCH LAT 

  Lider zespołu Akcent zaskoczył fanów doborem repertuaru! Zenek prawie na każdym koncercie wykonuje znane i sprawdzone przeboje, które od lat nuci cała Polska. Tym razem artysta sprawił wielką niespodziankę starszym miłośnikom disco polo, i zaśpiewał utwór “Oczarowałaś mnie”, który powstał w początkach jego kariery, a więc prawie 30 lat temu! Tego nikt się nie spodziewał!

  Reklama

  Utwory Zenka są jak wino. Im starsze tym lepsze. Znany hit w nowej aranżacji ani trochę nie stracił na wartości. Gwiazdor nadał nieco zapomnianemu utworowi drugie życie! To prawdziwa esencja disco polo!

  Reklama

  Zenek Martyniuk Akcent - Oczarowałaś mnie - Wakacyjna Trasa Dwójki - Koszalin 2021

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. To koniec disco polo? Rewolucja w Telewizji Polskiej: Nowy Dyrektor odkrywa nieprawidłowości i zapowiada zmiany!
  2. Nowy album "Zapamiętaj mnie" zespołu Boys! Gratka dla fanów Marcina Millera!
  3. Nowe oblicze hitu: Rompey i ich „W Leonie” w nowej odsłonie
  4. "Byłeś OK" - premiera od duetu Mirage & Yoko!
  5. Agata Siek-Woner z Amber Management: Niezastąpiona siła w świecie muzyki
  6. Mega debiut: Cola - Aniele! To najlepsza debiutantka w ostatnim czasie? | PREMIERA
  7. Zobacz, jak Natalia z Top Girls zachwyca na siłowni! Nie uwierzysz w te zdjęcia
  8. Mariusz Cierpikowski z Voyager Music świętuje 50. urodziny w wyjątkowym stylu | ZDJĘCIA

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie