2024-01-21T13:13:00+01:00 Zenek i Danuta Martyniuk w nowym teledysku! Wielka miłość na ekranie. Zobaczcie tą czułość! | ZDJĘCIA Zenek i Danuta Martyniuk w emocjonalnym teledysku 'Będę zawsze tam, gdzie ty', celebrują 35 lat małżeństwa. Sprawdź szczegóły tej miłosnej historii! https://disco-polo.info/uploads/news/zenek-i-danuta-martyniuk-w-nowym-teledysku-wielka-milosc-na-ekranie-zobaczcie-ta-czulosc-zdjeciajpg.jpg Disco-Polo.info

Zenek i Danuta Martyniuk w nowym teledysku! Wielka miłość na ekranie. Zobaczcie tą czułość! | ZDJĘCIA


Zenek i Danuta Martyniuk w emocjonalnym teledysku 'Będę zawsze tam, gdzie ty', celebrują 35 lat małżeństwa. Sprawdź szczegóły tej miłosnej historii!

Autor: Adam Begier, 21 Styczeń 2024  13:13
Źródło zdjęć: facebook.com - Akcent Polska
Zenek i Danuta Martyniuk w nowym teledysku! Wielka miłość na ekranie. Zobaczcie tą czułość! | ZDJĘCIA
Wybrane dla Ciebie:
 1. Koniec PiS w Zakopanem! Czy nowy burmistrz pozwoli na "Sylwestra Marzeń"?
 2. Nieznane fakty zza kulis tego HITU disco polo wyszły na jaw! Nie uwierzysz, co przytrafiło się gwiazdom disco polo Defis, MiłyPan, Bogdan Borowski
 3. Tylko dla dorosłych?! Sensualny pokaz tańca gwiazd disco polo Szpilki podczas koncertu! prześwity w stroju odsłoniły nagie ciała!

  Rok 2024 zapowiada się wyjątkowo dla Zenka Martyniuka, legendy polskiej sceny disco polo. Artysta, znany z niepowtarzalnego stylu i charyzmy, szykuje dla swoich fanów prawdziwą muzyczną niespodziankę. W rozmowie z "Faktem", Martyniuk zdradził, że jego najnowsza piosenka "Będę zawsze tam, gdzie ty" to hołd dla żony Danuty, z którą w tym roku świętuje 35. rocznicę ślubu. Teledysk, zapowiedziany na 4 lutego, już teraz budzi ogromne emocje wśród fanów.

  Co ciekawe, Danuta Martyniuk po raz pierwszy pojawi się w teledysku męża, co jest bezprecedensowym wydarzeniem w historii ich małżeństwa. Zenek Martyniuk, chwaląc się swoim nowym projektem, podkreśla, że teledysk został nagrany w malowniczym Chicago i obfituje w czułe gesty i wyjątkowe sceny między nim a żoną.

  35 lat miłości uchwycone w teledysku Zenona Martyniuk

  W opublikowanych fragmentach teledysku widzimy Zenka śpiewającego do Danuty, a ona, wystrojona w eleganckie stroje, przechadza się po luksusowych wnętrzach. Sceny te nie tylko podkreślają muzyczny talent Martyniuka, ale także głęboką więź, jaką dzieli z żoną.

  To, co wyróżnia teledysk, to nie tylko sama obecność Danuty, ale także jej interakcja z Zenkiem, pełna czułości i wzajemnego oddania. Fani disco polo z pewnością docenią ten osobisty i emocjonalny wymiar ich muzyki.

  Historia miłości Zenka i Danuty Martyników

  Opowieść o miłości Zenka i Danuty Martyniuków jest równie fascynująca jak ich piosenki. Para po raz pierwszy stanęła na ślubnym kobiercu w lutym 1989 roku, kiedy Zenek nie miał jeszcze ukończonych dwudziestu jeden lat. Jak wspomina artysta, był to dzień pełen emocji i radości, a jego żona wyglądała oszałamiająco w koronkowej sukni. Ich historia miłości, trwająca ponad trzy dekady, jest inspiracją dla wielu par i dowodem na to, że prawdziwe uczucie może przetrwać próbę czasu.

  W oczekiwaniu na premierę "Będę zawsze tam, gdzie ty"

  Premiera teledysku "Będę zawsze tam, gdzie ty" z pewnością będzie ważnym wydarzeniem na polskiej scenie muzycznej. Już teraz fani Zenka Martyniuka z niecierpliwością oczekują tego dnia, aby móc podziwiać nie tylko jego talent wokalny, ale również głęboką miłość, jaką dzieli z żoną. To zapowiedź nie tylko kolejnego hitu, ale także wyjątkowego spojrzenia na prywatne życie jednego z najpopularniejszych artystów disco polo w Polsce.

  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Nie ma sobie równych w disco polo?! Elwira Mejk w KORONIE wyznacza nowe trendy! Jak się wzorować, to tylko na najlepszych?!
  2. Premiera: "Dziewczyna to bajka" - Oldschoolowe brzmienia Maczo! Nowa wersja nowości!
  3. Stworzyli hit na każde wesele?! Znani twórcy Magik Band i Romeo podbijają internet nowością "Szalone wesele"
  4. Andre gwiazdą urodzin! Tak popularny gwiazdor disco polo skradł SHOW!
  5. Kolejny cios! Uwielbiany program milionów Polaków znika z TVP!
  6. Festyn pod Zaporą w Brodach: Wystąpią – Feel i Milano - legendy disco polo!
  7. Miliony na koncie Kordiana z YouTube! Zobacz, ile zarobił na hitowym teledysku "Lubię wracać"
  8. Majówkowe nowości w Disco Polo: Trzy Premiery od Mono Studio! Diadem, Blondi oraz Mr. Black Mask

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie