Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-10T18:09:00+01:00 Zdumiewająca stylizacja gwiazdy disco polo. Nowy look oczaruje fanów?! https://disco-polo.info/uploads/news/zdumiewajaca-stylizacja-gwiazdy-disco-polo-fani-beda-zachwycenijpg.jpg
Reklama

Zdumiewająca stylizacja gwiazdy disco polo. Nowy look oczaruje fanów?!

Redakcja , 10 Luty 2021  18:09
Zdumiewająca stylizacja gwiazdy disco polo. Nowy look oczaruje fanów?!
Źródło zdjęć: instagram.com/sylwia_wez_nie_pytaj/
Reklama

Artystka już wiele razy zaprezentowała się z najlepszej optycznej strony. Jej publikacje zdominowane ognistym temperamentem, zmysłowym ciałem i spektakularnym warkoczem

Reklama

Zaskakujące publikacje od gwiazd disco polo, to kwintesencja całej branży. Udostępnione zdjęcia, czy wpisy artystów, idą ramię w ramię z publikowanymi nowościami muzycznymi.

Zobacz również: Artystka disco polo pokazała pazur! W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z jej udziałem!

Atrakcyjne panie z tanecznego świata, prezentują najbardziej spektakularne w sieci pozy. Kadr, który już teraz możecie oglądać na naszym portalu, to jedno ze zdjęć, o którym będzie się mówić jeszcze bardzo długo. Nowy look wokalistki, robi ogromne wrażenie! Sylwia Morcinek, to znana wokalistka zespołu Weź Nie Pytaj.

Artystka już wiele razy zaprezentowała się z najlepszej optycznej strony. Jej publikacje zdominowane ognistym temperamentem, zmysłowym ciałem i spektakularnym warkoczem, to obrazki, bez którego już nie wyobrażamy sobie disco polo. Najnowszy kadr pochodzący z projektu fotograficznego "od początku do końca SKOCZOWIANKI", tworzonego z okazji Dnia Kobiet, zasługuje na uwagę i słowa uznania.

Na głowie piosenkarki, oprócz dwóch masywnych warkoczów, pojawił się potężny wianek, który robi ogromne wrażenie. Nie sposób przejść obojętnie obok tego zdjęcia.

Zobaczcie i dajcie znać jak Wam się podoba. Odsłuchajcie też muzycznej propozycji od formacji Weź Nie Pytaj pt. "Szumi Las".

Zobacz również: Najgorętsze kadry tego roku?! Gwiazda disco polo kusi jędrnymi pośladkami!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Weź Nie Pytaj - Szumi Las
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo pokazała pazur! W sieci pojawiło się wyjątkowe nagranie z jej udziałem!
  2. Gwiazdor disco polo ma przegwizdane?! Artysta porusza ciężkie położenie wielu branż!
  3. Gorąca premiera grupy Calibra! To nie moja wina - śpiewają artyści disco polo!
  4. 'Co to za dziewczyna' nowym hitem disco polo?! Posłuchajcie gorącej premiery z gwiazdami internetu!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej