Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
2021-03-20T21:23:00+01:00 Dekolt do pasa! Cudowna gwiazda disco polo śmiało wyeksponowała piękny biust! https://disco-polo.info/uploads/news/piersi-wokalistki-disco-polo-niemal-wyskoczyly-ze-stanika-ponetny-widok-podbil-siecjpg.jpg
Reklama

Dekolt do pasa! Cudowna gwiazda disco polo śmiało wyeksponowała piękny biust!

Redakcja , 20 Marzec 2021  21:23
Dekolt do pasa! Cudowna gwiazda disco polo śmiało wyeksponowała piękny biust!
Źródło zdjęć: instagram.com/sylwia_wez_nie_pytaj/

Wokalistka postawiła na szalenie namiętny dekolt, eksponując swój kuszący biust. Nikt nie ma wątpliwości, że wokalistka wyrasta na prawdziwą optyczną liderkę

Reklama

Gorące i namiętne kadry, to powszechne zjawisko w disco polo. Artystki robią wszystko, by głośno nie było jedynie o muzyce, ale również o zmysłowej wartości wizualnej. Ponętne zdjęcia trafiają do sieci non stop, a fani nie mogą zapanować nad wyobraźnią i emocjami, które buzują od udostępnianych widoków.

Zobacz również: Uwielbiana Angelika Żmijewska (Top Girls) wygląda jak milion dolarów! Fani disco polo oszaleli na jej punkcie

Jedna z popularnych wokalistek dodała jakiś czas temu fotkę, o bardzo powabnej charakterystyce. Biust artystki przyciągają oczy odbiorców i długo nie pozwala im się oderwać od ekranu. Sylwia Morcinek, to śliczna wokalistka zespołu Weź Nie Pytaj. Piosenkarka z coraz większą śmiałością publikuje odważne fotografie.

Na profilu gwiazdy pojawił się kadr, który mocno rozpalił zmysły odbiorców. Sylwia postawiła na szalenie namiętny dekolt, eksponując swój kuszący biust. Nikt nie ma wątpliwości, że wokalistka wyrasta na prawdziwą optyczną liderkę wśród gwiazd disco polo. Zachwyca na każdym kroku i wiele wskazuje na to, że ta tendencja jest w ciągłym rozwoju.

Musicie koniecznie zobaczyć to zdjęcie. Według Was Sylwia to najbardziej ponętna kobieta w branży? Posłuchajcie też hitu pt. "Cicha woda" od grupy Weź Nie Pytaj.

Zobacz również: Piękna gwiazda disco polo gotowa do bójki?! Zrobiło się bardzo gorąco!

Reklama
Reklama
Zobacz teledysk: Weź Nie Pytaj - Cicha Woda
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Trzy prześliczne kobiety zachwycają urodą i śpiewem! To one będą będą rządzić na rynku disco polo?!
  2. Gangsterskie porachunki?! Gwiazdy disco polo z bronią w ręku! Niebezpieczna akcja!
  3. Wokalistka disco polo odsłoniła w końcu dekolt. Fani oniemieli z zachwytu!
  4. Znany gwiazdor disco polo pokazał swoją córkę! To już duża, piękna dziewczyna!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej