2023-08-11T18:20:00+02:00 Sylwia Morcinek zespół Weź nie pytaj - najważniejsze informacje, wiek, mąż, dzieci! Sylwia Morcinek: Liderka zespołu Weź Nie Pytaj, była siatkarka, trenerka wokalna. Platynowa płyta za "Cicha woda". Pasja, rodzina i sukcesy. https://disco-polo.info/uploads/news/sylwia-morcinek-zespol-wez-nie-pytaj---najwazniejsze-informacje-wiek-maz-dziecijpg.jpg Disco-Polo.info

Sylwia Morcinek zespół Weź nie pytaj - najważniejsze informacje, wiek, mąż, dzieci!


Sylwia Morcinek: Liderka zespołu Weź Nie Pytaj, była siatkarka, trenerka wokalna. Platynowa płyta za "Cicha woda". Pasja, rodzina i sukcesy.

Autor: Adam Begier, 11 Sierpień 2023  18:20
Źródło zdjęć: instagram.com/sylwiawezniepytaj/
Sylwia Morcinek zespół Weź nie pytaj - najważniejsze informacje, wiek, mąż, dzieci!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Nowość od Alvaryo! "Ostatnie spotkanie" już niebawem!
 2. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
 3. Fani króla latino w szoku, nie kryją łez! Skolim pokazał wideo z oddziału onkologicznego! VIDEO
Reklama

  Sylwia Morcinek Weź nie pytaj - wiek, pochodzenie

  Sylwia Morcinek urodzona 25 czerwca 1990 roku w malowniczym Puncowie obok Cieszyna, Sylwia Morcinek od najmłodszych lat emanowała energią i zapałem do działania. Jej dzieciństwo ukształtowała bliskość przyrody i otaczającego ją piękna środowiska, co zainspirowało ją do rozwoju pasji i talentów. Już w wieku dziecięcym zaczęła odkrywać swoje umiejętności sportowe, a siatkówka stała się pasją, która towarzyszyła jej przez wiele lat.

  Sylwia Morcinek Weź nie pytaj - Siatkarski Wirtuoz i Mistrzyni Śląska

  Przez osiem lat Sylwia oddawała się grze w siatkówkę. Jej wyjątkowa determinacja i pracowitość zaowocowały tym, że w ostatnim roku szkoły została uznana za "Sportowca Roku". Jej umiejętności na boisku i zaangażowanie były widoczne zarówno dla koleżanek z drużyny, jak i dla trenerów. Chociaż szczegóły Mistrzostw Śląska, w których brała udział, mogą być lekko zamazane w pamięci, pozostał fakt, że jej drużyna brała udział w tych prestiżowych zawodach.

  Sylwia Morcinek Weź nie pytaj - Od Siłowni do Sceny Muzycznej

  Po udanym okresie siatkarskim życie Sylwii nabrało nowego tempa. Zdecydowała się na dalszą edukację, wybierając pedagogikę. Choć studia te nie trwały długo, były one ważnym etapem w jej rozwoju. W międzyczasie, zafascynowana muzyką, zaczęła odkrywać nowe pasje i umiejętności. Nie tylko była utalentowaną wokalistką, ale zaczęła również prowadzić treningi wokalne dla innych, dzieląc się swoim doświadczeniem i ekspertyzą.

  Zespół - Weź Nie Pytaj

  Weź Nie Pytaj, zespół muzyczny założony przez Sylwię i jej męża, Wojciecha Morcinka, stał się jednym z najważniejszych elementów w ich artystycznym życiu. Ich przebój "Cicha woda" zdobył aż 20 milionów wyświetleń, co przyniosło im platynową płytę i miejsce w sercach fanów muzyki. Ich twórcza współpraca nie ograniczała się jedynie do tego hitu - razem stworzyli również piosenkę dla zwyciężczyni międzynarodowego festiwalu piosenki Bajkowej "Twoja Bajka", potwierdzając tym samym swój wszechstronny talent i kreatywność.

  Sylwia Morcinek Weź nie pytaj - rodzina, mąż, dzieci

  Sylwia Morcinek to nie tylko utalentowana artystka i liderka zespołu, ale także żona oraz matka dwojga uroczych dzieci - Helenki i Tadzia. Jej związek z mężem, który jest saksofonistą Weź Nie Pytaj, stanowi przykład harmonii i wspólnych pasji. Pomimo wielu osiągnięć, Sylwia nie spoczywa na laurach. Aktualnie pracuje jako trenerka wokalna, dzieląc się swoim doświadczeniem i pomagając innym odkrywać piękno muzyki. Jej przyszłość jest równie dynamiczna, jak jej dotychczasowa droga życiowa.

  Reklama

  Weź Nie Pytaj - Cicha Woda

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skazany na sukces?! Matt Palmer podbija rynek własną wersją hitu Sumptuastic "Będę Twym Aniołem" Fani "lepsza niż oryginał"
  2. Namiętny teledysk i wpadający w ucho hit! Bartosz Jagielski i Ula Toczko w kontrowersyjnej produkcji disco polo "Bogini"
  3. "Sama Wybrałam" Eli Kliś w nowej klubowej odsłonie!
  4. Andre zachwyca w Ciechocinku! Znakomita frekwencja na koncercie Disco Polo
  5. Tak gwiazdy disco polo Szpilki rozpoczęły sezon plenerowy w Grabicy! HITEM są Ich stroje - wokalistki podbiją serca Polaków?!
  6. Oskaro prezentuje nowość: "Baila" - Latino w rytmach disco polo! Zobacz jako pierwszy!
  7. Andre z nowością: "Nasza Kaszubeczka" - Prawdziwe dobre Disco Polo na Lato
  8. Niesamowity występ zespołu Classic w Pustkowie! To najlepszy band w disco polo? | VIDEO

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie