2020-12-26T17:45:00+01:00 Zbyszek Perkowski 'Chory na miłość' ? Prawdopodobne że wielu Polaków ma symptomy tej choroby! https://disco-polo.info/uploads/news/zbyszek-perkowski-jest-chory-na-milosc-po-odsluchaniu-jego-nowosci-moze-okazac-sie-ze-polowa-z-was-ma-symptomy-tej-chorobyjpg.jpg

Zbyszek Perkowski 'Chory na miłość' ? Prawdopodobne że wielu Polaków ma symptomy tej choroby!

Redakcja , 26 Grudzień 2020  17:45

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Zbyszek Perkowski 'Chory na miłość' ? Prawdopodobne że wielu Polaków ma symptomy tej choroby!
Źródło zdjęć: YouTube - Focus disco polo

Przyjęło się, że zakochany nie dostrzega wad drugiej osoby, bo idealizuje człowieka, którego daży wielkim uczuciem, jakim jest miłość

Reklama

Miłość wiele ma imion. Przyjęło się, że zakochany nie dostrzega wad drugiej osoby, bo idealizuje  człowieka, którego daży wielkim uczuciem, jakim jest miłość. 

Zobacz również: Gorące zdjęcie popularnej wokalistki disco polo rozpaliło internet! Co na to fani?!

Wokalista formacji Focus, piękny i boski Zbyszek Perkowski postanowił przybliżyć nam obraz osoby, która jest wprawiona w ten piękny stan zakochania. Piosenka, która została zatyułowana "Chory na miłość" ukazuje zachowanie ludzi, którzy są w siebie wpatrzeni, jak w obrazek.

Widać, że oboje bardzo się starają i robią wszystko, aby sprawić radość drugiemu. Mimo, że niekiedy nie do końca wychodzi tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Aczkolwiek robimy to, aby się przypodobać i być chodzącym ideałem w oczach swojego wybranka. 

Teledysk do utworu zatytułowanego "Chory na miłość" pokazuje, jak zakochana dama usiłuje przygotować romantyczną kolację, ale nie do końca jej to wychodzi, bo nie ma pojęcia o gotowaniu. Natomiast zakochany amant, którego odgrywa wokalista, widzi, że jego wybranka nie czuje się w kuchni, jak ryba w wodzie.

Dookoła panuje niewyobrażalny chaos. Jednak Zbyszek mimo to, uśmiecha się, bo wie, że dziewczyna robi to wszystko dla niego. Finał tej bajki jest zaskakujący, ale nie będziemy wam zdradzać, zobaczcie sami, co postanowili zrobić zakochani. 

Po wysłuchaniu i obejrzeniu klipu, dajcie znać, czy u was też ta choroba objawia się w ten sposób? Człowiek  "Chory na miłość" może okazać się nieuleczalny, ale spokojnie, z tym można żyć. Zwłaszcza, jak zaatakuje serce waszej wybranki. 

Zobacz również: Przełom w historii kina?! Znany przebój disco polo pojawił się w polskiej produkcji kinowej!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: FOCUS - CHORY NA MIŁOŚĆ
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!
  2. Prawdziwy sztos! Popularna grupa disco polo z gorącą i bombową premierą! Zobaczcie koniecznie nowość
  3. Nowa wersja wielkiego hitu Pięknych i Młodych podbija sieć! Ten utwór disco polo kilka lat temu nuciła cała Polska! Jak brzmi teraz?!
  4. Nowość niezwykłego duetu disco polo podbija sieć! To będzie nowy hit wszystkich dyskotek?!
  5. Gorąca premiera prosto z gór! Uwielbiany gwiazdor zaskakuje nowym brzmieniem! Posłuchajcie nowości od Pawła Gołeckiego!
  6. Popularna wokalistka disco polo we fryzurze zrobionej przez mamę! Fani niedowierzają w to co zobaczyli u Małgosi - Camasutra
  7. Genialna premiera od Patryka Pegzy z formacji After Party! Gwiazdor disco polo kolejny raz znokautował konkurencję?!
  8. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami