Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-12-26T17:45:00+01:00 Zbyszek Perkowski 'Chory na miłość' ? Prawdopodobne że wielu Polaków ma symptomy tej choroby! https://disco-polo.info/uploads/news/zbyszek-perkowski-jest-chory-na-milosc-po-odsluchaniu-jego-nowosci-moze-okazac-sie-ze-polowa-z-was-ma-symptomy-tej-chorobyjpg.jpg
Reklama

Zbyszek Perkowski 'Chory na miłość' ? Prawdopodobne że wielu Polaków ma symptomy tej choroby!

Redakcja , 26 Grudzień 2020  17:45
Zbyszek Perkowski 'Chory na miłość' ? Prawdopodobne że wielu Polaków ma symptomy tej choroby!
Źródło zdjęć: YouTube - Focus disco polo
Reklama

Przyjęło się, że zakochany nie dostrzega wad drugiej osoby, bo idealizuje człowieka, którego daży wielkim uczuciem, jakim jest miłość

Reklama

Miłość wiele ma imion. Przyjęło się, że zakochany nie dostrzega wad drugiej osoby, bo idealizuje  człowieka, którego daży wielkim uczuciem, jakim jest miłość. 

Zobacz również: Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Wokalista formacji Focus, piękny i boski Zbyszek Perkowski postanowił przybliżyć nam obraz osoby, która jest wprawiona w ten piękny stan zakochania. Piosenka, która została zatyułowana "Chory na miłość" ukazuje zachowanie ludzi, którzy są w siebie wpatrzeni, jak w obrazek.

Widać, że oboje bardzo się starają i robią wszystko, aby sprawić radość drugiemu. Mimo, że niekiedy nie do końca wychodzi tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Aczkolwiek robimy to, aby się przypodobać i być chodzącym ideałem w oczach swojego wybranka. 

Teledysk do utworu zatytułowanego "Chory na miłość" pokazuje, jak zakochana dama usiłuje przygotować romantyczną kolację, ale nie do końca jej to wychodzi, bo nie ma pojęcia o gotowaniu. Natomiast zakochany amant, którego odgrywa wokalista, widzi, że jego wybranka nie czuje się w kuchni, jak ryba w wodzie.

Dookoła panuje niewyobrażalny chaos. Jednak Zbyszek mimo to, uśmiecha się, bo wie, że dziewczyna robi to wszystko dla niego. Finał tej bajki jest zaskakujący, ale nie będziemy wam zdradzać, zobaczcie sami, co postanowili zrobić zakochani. 

Po wysłuchaniu i obejrzeniu klipu, dajcie znać, czy u was też ta choroba objawia się w ten sposób? Człowiek  "Chory na miłość" może okazać się nieuleczalny, ale spokojnie, z tym można żyć. Zwłaszcza, jak zaatakuje serce waszej wybranki. 

Zobacz również: Marilyn Monroe i James Bond w produkcji disco polo! Nowość podbije rynek muzyczny?!

Reklama
Zobacz teledysk: FOCUS - CHORY NA MIŁOŚĆ
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Wokalista disco polo zapowiedział gorącą nowość! Prawa Lewa stanie się nowym hitem?!
  2. Ponętne zdjęcia gwiazdy disco polo prosto z łazienki. Zobaczcie jej gorące ciało! To najpiękniejsza kobieta w branży?
  3. Artysta disco polo pokazał się bez koszulki! Nagi tors przyciąga wzrok!
  4. Wirtuozerskie popisy artysty disco polo. Talent gwiazdora wykracza poza wyobraźnię fanów.

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej