2024-04-29T16:02:00+02:00 Sławomir Świerzyński i Bayer Full skradli tym HITEM telewizyjne show! "Zasiali górale" na żywo Nie przegap wyjątkowego występu Bayer Full! "Zasiali górale" na żywo w programie Polo TV - emocje gwarantowane! https://disco-polo.info/uploads/news/zasiali-gorale---bayer-full-i-ich-niezapomniany-wystep-na-antenie-polo-tvjpg.jpg Disco-Polo.info

Sławomir Świerzyński i Bayer Full skradli tym HITEM telewizyjne show! "Zasiali górale" na żywo


Nie przegap wyjątkowego występu Bayer Full! "Zasiali górale" na żywo w programie Polo TV - emocje gwarantowane!

Autor: Adam Begier, 29 Kwiecień 2024  16:02
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sławomir Świerzyński i Bayer Full skradli tym HITEM telewizyjne show!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
 2. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
 3. Rajmund zachwyca fanów nowością "Potępiony II" – Czy to hit na lata?
Reklama

  Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie wieczoru niż podczas muzycznej uczty w towarzystwie największych gwiazd disco polo? Bayer Full, jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na scenie, ponownie udowodnił, że ich muzyka łączy pokolenia. W trakcie ostatniej biesiady na żywo, telewizyjne studio Polo TV zamieniło się w prawdziwą, góralską izbę, pełną radosnych dźwięków i spontanicznego śpiewu.

  Bayer Full na żywo w Polo TV

  W programie "Prawy do lewego! Biesiada na całego", który cieszy się niezmienną popularnością wśród widzów, Bayer Full zaprezentował swoje największe przeboje. Wśród nich nie mogło zabraknąć "Zasiali górale", utworu, który od lat nie schodzi z muzycznych list przebojów. Wykonanie na żywo, pełne energii i autentyczności, po raz kolejny przekonało widzów do tej kultowej kompozycji.

  Legendy muzyki w akcji

  Nie tylko "Zasiali górale" zrobiło wrażenie na zgromadzonej publiczności. Cały wieczór był przepełniony hitami, które sprawiły, że nikt nie mógł usiedzieć spokojnie na miejscu. Telewizja Polo TV oraz kanał Disco Polo Music zapewniły transmisję, która pozwoliła fanom disco polo na całym świecie uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu. Reakcja widzów, zarówno na żywo, jak i w mediach społecznościowych, była entuzjastyczna.

  W naszym serwisie Disco-Polo.info znajdziecie pełne nagranie z tego niezwykłego wieczoru. Zapraszamy do wspólnego świętowania tradycji i nowoczesności, które harmonijnie łączą się w muzyce disco polo, przynosząc radość i niezapomniane emocje. Nie przegapcie okazji do wspólnego śpiewu i tańca z Bayer Full i ich przebojem "Zasiali górale"!

  Reklama

  Bayer Full - Zasiali górale (Prawy do lewego! Biesiada na całego!)

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Disco polo na szczycie popularności?! Niesamowite tłumy na koncercie zespołu After Party w Łęczycy!
  2. Łobuzy na Roztańczonym PGE Narodowym – Przygotuj się na Największą Imprezę Disco Polo i nie tylko 2024 roku
  3. Co za wykonanie! Demeters zachwycają własnym wykonaniem hitu „Na niebie milion gwiazd” Kordiana! Wyszło lepiej niż oryginał?
  4. Genialna premiera! Czadoman z nowością pt. "Jesteś moją bajką"!
  5. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  6. Polonia Go pokochała?! Dawid Narożny Piękni i Młodzi skradł show w Oberhausen! Tłumy śpiewały z gwiazdą disco polo!
  7. "Najdroższa na świecie" - Gorąca Premiera Disco Polo od Arka Kopaczewskiego!
  8. VIDEO: Matt Palmer królem występów na żywo?! Publiczność przed sceną oszalała! Ten HIT "Będę Twym Aniołem" śpiewali wszyscy

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie