Reklama
Polecamy


Reklama

Zaręczyny marzeń? Wokalista disco polo wyjątkowo wzruszony! To dla niego ogromne wyróżnienie!

2020-01-21T15:30:00+01:00 Zaręczyny marzeń? Wokalista disco polo wyjątkowo wzruszony! To dla niego ogromne wyróżnienie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/oswiadczyny-w-stylu-disco-polo-artysta-nie-kryje-wzruszenia-1579542709.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To ogromne wyróżnienie i docenienie artysty disco polo na tle pozostałych wykonawców ze świata disco polo

Reklama

To ogromne wyróżnienie i docenienie artysty disco polo na tle pozostałych wykonawców ze świata disco polo. Nikt nie przypuszczał, że mężczyzna wpadnie na taki pomysł, żeby urządzić zaręczyny niczym z hollywoodzkiego filmu.

Zobacz również: Wzruszająca piosenka disco polo już podbija internet. Utwór zdobywa serca wszystkich fanów.

Nie ma wątpliwości co do tego, że zorganizowanie takich zaręczyn kosztowało przyszłego Pana Młodego sporego zaangażowania, nerwów i pomysłowości. Zakochany chłopak postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie śpiewając utwór formacji Milano pod tytułem „Największe serce” Dziewczyna nie kryła wzruszenia.

Ciężko było się powstrzymać od łez szczęścia, które być może też towarzyszyły wokaliście z zespołu Milano. Mirosław Alan Trzciński napisał na swoim profilu Facebookowym: - Ostatnio dostałem takie nagranie.

Chłopak oświadczył się swojej dziewczynie śpiewając piosenkę Zespołu Milano- "Największe Serce Tobie Dałem". Życzę Wam Kochani Wszystkiego Dobrego. Niech ta piosenka zawsze Wam przypomina ten Wspaniały Dzień. Ja obiecuję, że jeśli zaprosicie nas na Wasze wesele to przyjedziemy i zaśpiewamy to dla Was Seweryn Niklas Zaręczyny w takim niecodziennym stylu są rzadkością. 

Pamiętacie, w jaki sposób wam się oświadczyli panowie?

Zobacz również: Disco polo opanuje scenę w kolejnym wielkim mieście! Wakacyjna trasa dwójki Gorzów Wielkopolski!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny gwiazdor disco polo obnażył swoją słabość! Internauci są w szoku!
  2. Magda Narożna i Tede! Wokalistka disco polo udostępniła wymowne zdjęcie z gwiazdą rapu!
  3. Nowość w disco polo! Gorąca propozycja od Mario Bischina ma szanse na tytuł hitu lata 2020?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.