Reklama


Reklama

Zaręczyny marzeń? Wokalista disco polo wyjątkowo wzruszony! To dla niego ogromne wyróżnienie!

2020-01-21T15:30:00+01:00 Zaręczyny marzeń? Wokalista disco polo wyjątkowo wzruszony! To dla niego ogromne wyróżnienie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/oswiadczyny-w-stylu-disco-polo-artysta-nie-kryje-wzruszenia-1579542709.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

To ogromne wyróżnienie i docenienie artysty disco polo na tle pozostałych wykonawców ze świata disco polo

Reklama

To ogromne wyróżnienie i docenienie artysty disco polo na tle pozostałych wykonawców ze świata disco polo. Nikt nie przypuszczał, że mężczyzna wpadnie na taki pomysł, żeby urządzić zaręczyny niczym z hollywoodzkiego filmu.

Zobacz również: Ta gwiazda disco polo nie wstydzi się nagości. Ostrzegamy ciężko oderwać wzrok od jej ponętnego ciała!

Nie ma wątpliwości co do tego, że zorganizowanie takich zaręczyn kosztowało przyszłego Pana Młodego sporego zaangażowania, nerwów i pomysłowości. Zakochany chłopak postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie śpiewając utwór formacji Milano pod tytułem „Największe serce” Dziewczyna nie kryła wzruszenia.

Ciężko było się powstrzymać od łez szczęścia, które być może też towarzyszyły wokaliście z zespołu Milano. Mirosław Alan Trzciński napisał na swoim profilu Facebookowym: - Ostatnio dostałem takie nagranie.

Chłopak oświadczył się swojej dziewczynie śpiewając piosenkę Zespołu Milano- "Największe Serce Tobie Dałem". Życzę Wam Kochani Wszystkiego Dobrego. Niech ta piosenka zawsze Wam przypomina ten Wspaniały Dzień. Ja obiecuję, że jeśli zaprosicie nas na Wasze wesele to przyjedziemy i zaśpiewamy to dla Was Seweryn Niklas Zaręczyny w takim niecodziennym stylu są rzadkością. 

Pamiętacie, w jaki sposób wam się oświadczyli panowie?

Zobacz również: Uwielbiany Dawid Narożny rozczulił fanów! Nie ma szans, by uniknąć łez?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdor disco polo zdecydował się publicznie skończyć z nałogiem!
  2. Padła rekordowa suma w disco polo! Ten zespół stanowi o sile branży.
  3. Ukochana gwiazdora disco polo w zmysłowej sesji! Jest zachwycająca i naturalna!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.