Reklama


Reklama

Zaczarowania i tajemnicza nowość od pięknego i boskiego wokalisty disco polo!

2019-04-29T09:30:00+02:00 Zaczarowania i tajemnicza nowość od pięknego i boskiego wokalisty disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/zaczarowania-i-tajemnica-nowosc-od-pieknego-i-boskiego-wokalisty-disco-polo-1556317406.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Co myślicie o nowej, niezwykle szczerej propozycji od grupy Focus? Ponownie zaskakują i nie tracą wolnej chwili.

Reklama

On był taki wyjątkowy i na rękach nosił ją. Tymi wielkimi słowami lider formacji disco polo - Focus, Zbyszek Perkowski zaczyna swoją nowość. 

Zobacz również: Niesamowita metamorfoza Artysty disco polo! Gwiazdor opublikował zdjęcie sprzed lat!

Przychodzi do fanów z zupełnie pomysłem na bajkowy przebój. Jego najnowsza piosenka pod tytułem „Pinokio” nie dość, że jest niezwykle taneczna, to jednocześnie barwny teledysk pozwala słuchaczowi przenieść się wytworem wyobraźni w zaczarowaną krainę marzeń o wielkiej, prawdziwej i przede wszystkim szczerej miłości. 

Wszystkie elementy tworzą spójną całość układanki. Kawałek klasycznie opowiada o uczuciach i miłości niczym z bajki. Zbyszek przedstawia, iż bohater prawie idealny, na rękach mógłby nosić wybrankę swą. Jednakże wracając do rzeczywistości, ich bajka nie trwa wiecznie, okazała się trwała jak mydlana bajka. Focus w dość kontrowersyjny i jednocześnie żartobliwy sposób z wykorzystaniem postaci bajkowych, przedstawił całą prawdę o facetach, którzy myślą, iż mogą mieć każdą, a ich kłamstewka nie ujrzą światła dziennego.

Pinokio miłość i góry obiecywał, niestety obietnicy nie dotrzymał. Długi nos kręcił wszystkie panny, bo to kłamczuch był idealny. Uśmiech czarujący, a nos zniewalający. Trzeba przyznać, iż zespół Focus mimo, że śpiewa o miłości, to sposób w jaki przestawia lovelasów, jest strzałem w sedno.

Zobacz również: Znany zespół disco polo już wie co to szczęście! Teraz dzieli się tym z fanami!

Myślicie, że niedługo podbije tym kawałkiem listę przebojów?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowa miłość Artysty disco polo?! Wszystkiemu winien jest jego brat!
  2. Uwaga...gorący widok wokalistki disco polo! Gwiazda w bikini podbija Egipt!
  3. Czołowi artyści disco polo w jednej produkcji? Brzmi jak science fiction, ale to staje się faktem...


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.