Reklama
Polecamy


Reklama

Zaczarowania i tajemnicza nowość od pięknego i boskiego wokalisty disco polo!

2019-04-29T09:30:00+02:00 Zaczarowania i tajemnicza nowość od pięknego i boskiego wokalisty disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/zaczarowania-i-tajemnica-nowosc-od-pieknego-i-boskiego-wokalisty-disco-polo-1556317406.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Co myślicie o nowej, niezwykle szczerej propozycji od grupy Focus? Ponownie zaskakują i nie tracą wolnej chwili.

Reklama

On był taki wyjątkowy i na rękach nosił ją. Tymi wielkimi słowami lider formacji disco polo - Focus, Zbyszek Perkowski zaczyna swoją nowość. 

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Przychodzi do fanów z zupełnie pomysłem na bajkowy przebój. Jego najnowsza piosenka pod tytułem „Pinokio” nie dość, że jest niezwykle taneczna, to jednocześnie barwny teledysk pozwala słuchaczowi przenieść się wytworem wyobraźni w zaczarowaną krainę marzeń o wielkiej, prawdziwej i przede wszystkim szczerej miłości. 

Wszystkie elementy tworzą spójną całość układanki. Kawałek klasycznie opowiada o uczuciach i miłości niczym z bajki. Zbyszek przedstawia, iż bohater prawie idealny, na rękach mógłby nosić wybrankę swą. Jednakże wracając do rzeczywistości, ich bajka nie trwa wiecznie, okazała się trwała jak mydlana bajka. Focus w dość kontrowersyjny i jednocześnie żartobliwy sposób z wykorzystaniem postaci bajkowych, przedstawił całą prawdę o facetach, którzy myślą, iż mogą mieć każdą, a ich kłamstewka nie ujrzą światła dziennego.

Pinokio miłość i góry obiecywał, niestety obietnicy nie dotrzymał. Długi nos kręcił wszystkie panny, bo to kłamczuch był idealny. Uśmiech czarujący, a nos zniewalający. Trzeba przyznać, iż zespół Focus mimo, że śpiewa o miłości, to sposób w jaki przestawia lovelasów, jest strzałem w sedno.

Zobacz również: Kajra z przerażeniem patrzy w przyszłość?! Gwiazda zdradziła swoje smutki!

Myślicie, że niedługo podbije tym kawałkiem listę przebojów?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!
  2. Artysta disco polo stanął na ślubnym kobiercu! To wyjątkowa chwila!
  3. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.