2022-11-28T20:44:00+01:00 Z ostatniej chwili! Kradzież w branży! Zespół disco polo straci 44 miliony?! To efekt 10-letniej pracy! Pr Wielkie poruszenie w branży disco polo! Zespół straci 44 miliony?! https://disco-polo.info/uploads/news/z-ostatniej-chwili-zespol-disco-polo-straci-44-miliony-to-efekt-pracy-przez-10-lat-prawdziwy-dramatpng.png Disco-Polo.info

Z ostatniej chwili! Kradzież w branży! Zespół disco polo straci 44 miliony?! To efekt 10-letniej pracy! Prawdziwy dramat!


Wielkie poruszenie w branży disco polo! Zespół straci 44 miliony?!

Autor: Adam Begier, 28 Listopad 2022  20:44
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Z ostatniej chwili! Kradzież w branży! Zespół disco polo straci 44 miliony?! To efekt 10-letniej pracy! Prawdziwy dramat!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Festiwal Disco Ostróda 2024 zbliża się wielkimi krokami! Oto szczegóły!
 2. VIOLA z niesamowitym projektem muzycznym! Piosenka dla Akademii Piłkarskiej APS Syców już wkrótce
 3. "Zasada Przyciągania" zespołu Megam w nowej klubowej wersji! Ten hit disco polo podbije listy przebojów?!
Reklama

  Takie wydarzenia to prawdziwy dramat! Ciężka praca, którą zespół wykonywał ponad 10 lat w ciągu kilku sekund może zostać totalnie zniszczona! Do szokującej sytuacji doszło w branży disco polo! Sprawa skończy się na Policji?

  Zobacz również: Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!

  Coraz więcej przestępstw pojawia się w internecie. Oprócz standardowych działań typu niewysłanie produktu, czy próba wyłudzenia danych do konta bankowego coraz częściej dochodzi do przejęć konta w mediach społecznościowych.

  Niestety jeden z zespołów związanych z branżą disco polo został okradziony z całej swojej pracy, którą wykonywał przez 10 lat. Mowa o zespole Chillout, która za pośrednictwem konta na Facebook'u poinformował o ogromnych problemach.

  Kradzież w disco polo! Zniszczyli 10 lat pracy!

  Jak czytamy w wiadomości w nocy zespół Chillout stracił dostęp do swojego konta na YouTube. Wszystkie hasła, numery telefonów, e-maile mimo zabezpieczeń zostały zmienione. To niestety poskutkowało tym, że obecnie na kanale grupy disco polo nie jest dostępny żaden materiał od grup Chillout.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Cześć Wam!  Dziś przychodzimy do Was niestety ze złymi informacjami.. Nasz kanał na YouTube został dziś w nocy SKRADZIONY  Kilku z Was już zdążyło od samego rana zauważyć i do nas napisać w tej sprawie, dlatego postanowiliśmy poinformować wszystkich o tym oficjalnie tutaj...  Pozmieniane zostały hasła, nr telefonów, emaile i złamane wszystkie posiadane zabezpieczenia konta - przez co nie mamy możliwości zalogowania się i przywrócenia materiałów. Poniżej na zdjęciu widzicie to co można zobaczyć TERAZ na naszym koncie - brak teledysków, brak naszych utworów, zmieniona nazwa konta. Platforma YouTube została już o tym fakcie poinformowana, więc musimy cierpliwie czekać na ich odpowiedź... Jeżeli nie uda się przywrócić konta - stracimy około 44 Milionów wyświetleń pod filmami oraz 55tyś subskrybentów.. Całe 10 lat włożonej pracy, pieniędzy i czasu... Ręce opadają na samą myśl  Trzymajcie kciuki  ...a my tymczasem czekamy na rozwinięcie sytuacji... Chillout 

  Przez ponad 10 lat zespół wygenerował ponad 40 milionów wyświetleń oraz 55 tysięcy subskrybentów. To ogrom pracy, która w ciągu zaledwie kilku chwil została zniszczona. 

  To jednak nie pierwszy przypadek w disco polo, który dotyczy konta na YouTube. Podobne problemy miała formacja Long & Junior czy Drossel. Mamy nadzieję, że jak najszybciej uda się odzyskać dostęp do konta.

  Zespół Chillout - grupa disco polo

  Zespół Chillout tworzą Dawid Kajdan oraz Łukasz Zdański. Od ponad 10 lat tworzą muzykę taneczną. Na swoim koncie mają m.in. takie utwory jak "Browarek", "Ostatni raz", czy "Słodka dziewczyno"

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  LAURA - Nasz czas

  ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Znane wokalistki disco polo Szpilki zaskoczyły premierą "Z Tobą"! Letnia nowość stanie się hitem lata?!
  2. Andre powraca z hitem! Teledysk "Nasza Kaszubeczka" podbija YouTube - sprawdź, dlaczego wszyscy o nim mówią!
  3. Królowie sceny?! Tak wyglądały w przeszłości koncerty Bayer Full. Tłum ludzi i wielka zabawa - grają tak do dziś! VIDEO!
  4. Przebił oryginał?! Matt Palmer na szczycie! Fani "to prawdziwe arcydzieło" Książe latino szturmem podbija rynek muzyczny!
  5. Nowy Hit Zespołu Impuls "Popraw koronę" Podbija DISCO POLO!
  6. Dramat gwiazdora disco polo! Maciej "Maczo" Kuśmierz walczy z oszustami! Fani stracą pieniądze?! Co z karierą?!
  7. Niesamowity koncert Pięknych i Młodych Dawida Narożnego na weselu brata z zespołu Maskotki
  8. Pieniądze Go zmieniły?! Skolim szczerze o swoim sukcesie i planach na międzynarodową karierę! Będzie śpiewał po hiszpańsku?!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie