2025-03-25T12:49:00+01:00 Daria Budka w Must Be The Music! Żona gwiazdy disco polo zaskoczy w telewizyjnym show? Daria Budka wystąpiła w Must Be The Music! Zobacz, co pokazała wokalistka znana z utworu ”Apogeum” i solowych projektów. https://disco-polo.info/uploads/news/daria-budka-w-must-be-the-music-zona-gwiazdy-disco-polo-zaskoczy-w-telewizyjnym-showjpg.jpg Disco-Polo.info

Daria Budka w Must Be The Music! Żona gwiazdy disco polo zaskoczy w telewizyjnym show?


Data Publikacji: 25 Marzec 2025  12:49
Źródło zdjęć: facebook.com/mustbethemusicpolsat

Daria Budka wystąpiła w Must Be The Music! Zobacz, co pokazała wokalistka znana z utworu ”Apogeum” i solowych projektów.

Daria Budka w Must Be The Music! Żona gwiazdy disco polo zaskoczy w telewizyjnym show?
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Mistic w roli Marylin Monroe! Sylwia Motylińska zachwyca w teledysku do „Daj mi siebie”
  2. 1 listopada. Wspominamy gwiazdy disco polo, które odeszły!
  3. Kordian z przepiękną blondynką w teledysku! Nowa piosenka „Everyday” to hit?! Posłuchaj jako pierwszy!
Reklama

    W świecie muzyki tanecznej emocje nie ustają. Choć widzowie i fani przyzwyczaili się już do spektakularnych premier oraz nieoczekiwanych duetów, najnowsze wydarzenie może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych obserwatorów sceny disco. Tym razem nie chodzi jednak o nowy teledysk czy przebojowy singiel. Zamiast tego, światło reflektorów skierowane zostało na postać, która choć nie jest debiutantką, po raz kolejny udowadnia, że potrafi zaskakiwać.

    PRZECZYTAJ TAKŻE:
    Miliony obejrzeń w sieci! Andre podbija internet nowym hitem „Tak blisko kochanie”

    Daria Budka w Must Be The Music! Wokalistka wystąpiła w popularnym talent show

    Daria Budka, znana również jako Daria NEGRA, zadebiutowała na scenie programu „Must Be The Music”, który emitowany jest w każdy piątek o godzinie 19:55 na antenie Polsatu. Jej występ w 4. odcinku programu wzbudził zainteresowanie nie tylko fanów disco pollo, ale także widzów poszukujących świeżych brzmień w polskiej muzyce rozrywkowej.

    Prywatnie Daria jest żoną Przemysława Budki, lidera zespołu Eratox, co czyni z nich muzyczny duet nie tylko na scenie, ale i w życiu codziennym. Para od lat dzieli wspólną pasję do tworzenia muzyki, czego efektem są wspólne produkcje, w tym m.in. utwór Apogeum, który spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem w środowisku fanów tanecznych rytmów.

    Reklama

    Nowa jakość w disco. Daria NEGRA stawia na autorskie brzmienie

    Choć występ w telewizyjnym show zwrócił uwagę szerszej publiczności, Daria NEGRA już od dłuższego czasu rozwija swoją solową karierę. Artystka konsekwentnie buduje swój własny styl – nowoczesny, melodyjny i mocno zakorzeniony w emocjonalnych tekstach. W 2024 roku zaprezentowała utwór „Chillout”, który wyróżnia się świeżym brzmieniem i oryginalnym podejściem do tematyki relacji międzyludzkich.

    Na początku 2025 roku Daria opublikowała kolejny singiel – „Taka Jak Chcesz” – utwór, który ukazuje jej rozwój jako autorki tekstów i wokalistki. Piosenka cieszy się rosnącym zainteresowaniem w mediach społecznościowych, a jej refren coraz częściej pojawia się w relacjach fanów na Instagramie i TikToku.

    ”Apogeum” – duet Darii Budki i Przemysława Budki ponownie na językach fanów disco

    Utwór „Apogeum”, który był wspólnym projektem Darii i Przemysława Budki, ponownie zyskał popularność w sieci po emisji odcinka „Must Be The Music”. Fani pary przypomnieli sobie ten emocjonalny duet, podkreślając, że idealnie łączy on energię disco z osobistym przekazem. Choć piosenka miała swoją premierę już wcześniej, dzisiejsze zainteresowanie pokazuje, że niektóre utwory zyskują drugie życie, gdy towarzyszy im odpowiedni moment i kontekst.

    Daria Budka nie zamierza jednak zwalniać tempa – jej obecność w telewizyjnym talent show może być zapowiedzią kolejnych muzycznych niespodzianek. Jedno jest pewne – na scenie disco pojawił się głos, który potrafi połączyć nowoczesność z tradycją gatunku.

    SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
    Zenon Martyniuk otwiera szampana! 100 milionów na koncie, a to wszystko dzięki piosence pt. „Przekorny los„

    Reklama

    Daria NEGRA - Taka Jak Chcesz

    Kliknij na obrazek, aby obejrzeć teledysk
    Źródło Redakcja Disco-Polo.info
    Data publikacji: 25 Marzec 2025  12:49
    O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

    Obserwuj nas w social mediach:



    PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
    1. Roxaok kusi w wodzie! Gorące zdjęcie wokalistki disco polo rozpaliło fanów do czerwoności
    2. Iness oczarowała w Polo TV. Zjawiskowa kreacja i wykonanie hitu „Oczy migdałowe”
    3. Spontan z nowym hitem „EsemEsik”. Nikt nie spodziewał się takiego powrotu do dawnych czasów
    4. „Mówiłem Ci C’est la vie” – Jacek Dworakowski wraca z mocnym przesłaniem i wyjątkowym teledyskiem
    5. Pan Mareczek zaskakuje nowością. Utwór „Choć Cię nie widzę” to potężna dawka energii w stylu hard dance
    6. Nowy utwór Bartosza Abramskiego „Najpiękniej” wzrusza tysiące słuchaczy. To jego najlepsza premiera
    7. Szalona Blondi pokazała trochę za dużo? Wokalistka disco polo w odważnej sesji rozpaliła internet
    8. Massive & THR!LL zaskoczyli wszystkich! „Czarne Konie 2025” to muzyczna petarda
    NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
    Obserwuj nas w social mediach
    Twórz portal razem z nami
    Wiadomości
    Teledyski
    Zespoły