2023-06-15T15:59:00+02:00 Wokalista disco polo został ojcem po raz trzeci! Gratulacje dla Przemka Eratox! Poznajcie małego Oskara. Przemek Budka z zespołu Eratox powitał na świecie swoje trzecie dziecko - Oskara! Poznajcie małego Oskara i cieszcie się razem z Przemkiem Budką i jego rodziną tym pięknym https://disco-polo.info/uploads/news/przemek-budka-z-zespolu-eratox-powital-na-swiecie-swoje-trzecie-dzieckojpg.jpg Disco-Polo.info

Wokalista disco polo został ojcem po raz trzeci! Gratulacje dla Przemka Eratox! Poznajcie małego Oskara.


Przemek Budka z zespołu Eratox powitał na świecie swoje trzecie dziecko - Oskara! Poznajcie małego Oskara i cieszcie się razem z Przemkiem Budką i jego rodziną tym pięknym momentem.

Autor: Goliat, 15 Czerwiec 2023  15:59
Źródło zdjęć: facebook.com/Przemas17
Wokalista disco polo został ojcem po raz trzeci! Gratulacje dla Przemka Eratox! Poznajcie małego Oskara.
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. B-Qll w letniej premierze pt. "Ekipa"! Ta nowość podbije listy przebojów?!
 2. Skolim królem YouTube: "Posłuchaj Mała" bije rekordy! Pokonał Dodę i Smolastego!
 3. Wielki HIT ikon disco polo Classic pt. "Hej czy Ty wiesz"w nowej odsłonie! Polacy pokochają tą wersję?!
Reklama

  Wokalista disco polo, Przemek Budka, jest pełen radości i dumy, ponieważ dziś nad ranem powitał na świecie swojego najmłodszego syna - Oskara. Jest to już trzecie dziecko artysty, który wcześniej został ojcem dwójki synów, Kubusia i Igora.

  Piękna chwila: Poznajcie Oskara! 

  Przemek Budka, lider popularnego zespołu Eratox, nie kryje swojej radości i zakochania w nowo narodzonym synu. Na swoim profilu społecznościowym artysta podzielił się wzruszającą informacją o narodzinach Oskara. Towarzyszyła jej również urocza fotografia maluszka. Na zdjęciu widać, jak mały Oskar spokojnie śpi. Jego urocza twarzyczka robi wrażenie na wszystkich, a już teraz można zauważyć pewne podobieństwo do swoich starszych braci.

  Trzykrotna radość dla Przemka Budki z formacji Eratox

  Przemek Budka, znany z charakterystycznego wokalu i energetycznych występów na scenie, tym razem doświadcza szczęścia na polu rodzinnym. Narodziny trzeciego dziecka to dla niego ogromne błogosławieństwo i powód do wielkiej radości. Na świat przyszedł malutki Oskar, który już teraz jest otoczony miłością i troskliwością ze strony swoich kochających rodziców. Mały chłopiec mierzy 56 centymetrów, co stanowi powód do jeszcze większego zachwytu nad tym cudem narodzin.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Rodzeństwo w zachwycie

  Kuba i Igor, starsi bracia Oskara, już nie mogą doczekać się momentu, kiedy będą mogli poznać swojego malutkiego braciszka osobiście. Ich radość i ekscytacja są niewątpliwie ogromne, a przyszłe wspólne chwile spędzane jako rodzeństwo zapewne będą pełne zabawy i radości. Przemek Budka i jego żona nie kryją dumy z powiększenia rodziny oraz z pięknych chwil, które czekają ich jako rodziców trójki wspaniałych dzieci. Oskar jest kolejną gwiazdeczką w ich życiu, która dodaje im sił i szczęścia. Zdjęcie małego Oskara możecie zobaczyć na łamach naszego serwisu disco-polo.info. Serdecznie gratulujemy Przemkowi Budce i jego rodzinie narodzin najmłodszego członka!

  Galeria zdjęć:
  Reklama
  Plik Eratox---trzecie-dziecko-1.jpg
  Reklama

  ERATOX - Dziękuję Ci

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim królem YouTube: "Posłuchaj Mała" bije rekordy! Pokonał Dodę i Smolastego!
  2. Magik Band & Romeo - Czerwone Jabłuszko! Gorąca premiera prosto z gór! Taki klimat kochają Polacy!
  3. Gwiazda zespołu disco polo Szpilki rozgrzewa zmysły! Marlena Sztando zachwyciła fanów!
  4. Gorąca Letnia Premiera: "Tylko tylko" Dawid Narożny i TKM! Mega hit lata?
  5. Magiczny Weekend w Lidzbarku: Gwiazda Disco Polo na Dniach Lidzbarka 2024
  6. Emilia Sanecka: Niezwykła Wokalistka Daj To Głośniej! Poznaj bliżej gwiazdę disco polo! Wiek, kariera, życie prywatne!
  7. DiscoPrince wraca z hitem "Nie wiem nic"! Teledysk w stylu lat 90. podbija rynek disco polo! Fani "prawdziwy hit lata"
  8. Pamiętasz przebój "Złota Plaża"?! Kultowy hit zespołu Kolor trafił do sieci w nowej odsłonie!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie