Reklama
Polecamy


Reklama

Wzruszający film z najgłośniejszego w tym roku ślubu gwiazdora disco polo ujrzał światło dzienne!

2020-08-26T20:30:00+02:00 Wzruszający film z najgłośniejszego w tym roku ślubu gwiazdora disco polo ujrzał światło dzienne! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wzruszajacy-film-z-najglosniejszego-w-tym-roku-slubu-w-swiecie-disco-polo-ujrzal-swiatlo-dzienne-1598385344.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: AnMa Agencja Eventowa
Reklama


Życie gwiazd

Piękne życzenia od rodziny, przyjaciół, a także zaskakujące słowa od Marcina Millera, lidera formacji Boys

Reklama

O ślubie Łukasza Rosińskiego znanego jako Luka Rosi pisaliśmy już kilkukrotnie, jednak w sieci ukazał się film, którego nie możemy pominąć! To najbardziej rozbudowany materiał z wydarzenia, jakim był ślub gwiazdora disco polo!

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Wokalista disco polo zaśpiewał dla swojej przepięknej żony! VIDEO

Film umieszczony na kanale Agencji Eventowej AnMa, choć ma niecałe 3 minuty, jest zbiorem wielu różnych informacji. Emocjonujący, wzruszający i profesjonalnie zmontowany materiał ukazuje w telegraficznym skrócie ślub i wesele Łukasza i jego wybranki, jednak zawiera także wiele emocjonujących życzeń.

W materiale pojawia się także Marcin Miller, który wypowiada zaskakujące słowa!

Łukaszu, jeśli będziesz po prostu... lepszy ode mnie, to ja będę szczęśliwy, że w końcu ktoś po mnie przejmie schedę, a głęboko w to wierzę! Będziemy pracować dalej!

Ponadto, wśród życzeń wypowiadanych przez uczestników wideo znajdziemy mnóstwo miłości, serdeczności i ciepła. Ten film po prostu chwyta za serce - musicie go zobaczyć! Kolejny raz życzymy Państwu Młodym wszystkiego dobrego! Kochajcie się i szanujcie, a wszystko będzie jak należy.

Czytelników zapraszamy natomiast do obejrzenia wspomnianego materiału - będziecie zachwyceni!

Zobacz również: Wokalistka disco polo ogoliła sobie włosy!? Efekt jest znakomity! ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularny góral podjął współpracę z gwiazdorem disco polo! Artyści bardzo się zaprzyjaźnili!
  2. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  3. Gwiazdor disco polo gościnnie w programie Taniec z Gwiazdami! Artysta zaśpiewa swój wielki hit!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.