2019-09-22T15:30:00+02:00 Wziął ślub gdy wszyscy bawili się na PGE Narodowy! Znany muzyk disco polo spełnił swoje marzenie! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/wzial-slub-gdy-wszyscy-bawili-sie-na-pge-narodowy-znany-muzyk-disco-polo-spelnil-swoje-marzenie-1569107897.jpg

Wziął ślub gdy wszyscy bawili się na PGE Narodowy! Znany muzyk disco polo spełnił swoje marzenie!

Redakcja , 22 Wrzesień 2019  15:30

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Wziął ślub gdy wszyscy bawili się na PGE Narodowy! Znany muzyk disco polo spełnił swoje marzenie!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Znany muzyk disco polo wziął ślub! W czasie wielkiej imprezy PGN Narodowy jedna z uwielbianych gwiazd disco polo wzięła ślub - zobaczcie materiał

Reklama

Uwielbiany przez wielu internautów muzyk disco polo spełnił jedno ze swoich najskrytszych marzeń. Ten dzień z pewnością zapamięta do końca życia. Teraz nic już nie będzie takie samo! 

Zobacz również: Wokalistka disco polo w czerwonej mini rusza na podbój branży muzycznej! Jej taneczna premiera zyskuje pochlebne komentarze!

Jeden z członków uwielbianej formacji disco polo nie jest już do wzięcia! Czas na wesele - napisała formacja Playboys! To właśnie w sobotę tj 21 września 2019 roku Kuba Kusiński powiedział sakramentalne "Tak". Muzyk poślubił Marlenę - swoją wieloletnią narzeczoną, z którą spotykał się już od kilku lat. 

Państwo Młodzi zdecydowali się na ślub plenerowy, po którym wspólnie z weselnymi gośćmi udali się do przepięknej, wystrojonej sali gdzie odbyła się uroczystość weselna, rozpoczęta toastem.

Przepiękna sala, fantastycznie ozdobione stoły i znakomita orkiestra .. Para Młoda postarała się, aby to miejsce było w dniu ich ślubu niezwykłe. Wśród zaproszonych gości pojawiła się śmietanka gwiazd, a wśród nich przyjaciele z branży disco polo m.in. członkowie formacji Playboys, Darek Szczepański z zespołu Cliver oraz Magdalena Narożna z grupy Piękni i Młodzi. 

Z pewnością Państwo Młodzi zapamiętają ten dzień do końca swojego życia

Zobacz również: Genialna nowość formacji Empire podbija sieć! Artyści stworzyli nowy hit disco polo?!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Wielki powrót znanej wokalistki disco polo?! Gwiazda wspólnie z zespołem przygotowała wyjątkową premierę!
  2. Marcin Miller Boys z wizytą u mamy! Gwiazdor disco polo zachwyca się smakołykami z Jej kuchni!
  3. Mega gorące wokalistki girlsbandu Szpilki zachwycają wyjątkowym strojem! Gwiazdy disco polo wyglądają jak boginie!
  4. Znana wokalistka disco polo poszła na całość! Premierowa produkcja Moniki Chwajoł aż kipi namiętnością!
  5. Cudowna premiera Zenona Martyniuka Akcent! Nikt tak nie śpiewa pięknie o miłości jak król disco polo!
  6. Zakochana bez granic?! Popularna wokalistka disco polo na zdjęciu ze swoją ukochaną kocicą!
  7. Dawid Narożny zaprowadził syna po raz pierwszy do żłobka! Reakcja dziecka zaskoczyła gwiazdora i Jego żonę!
  8. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami