Reklama


Reklama

Słynie z tego, że śmieje się z artystów. Disco polo śpiewa dla zabawy!

2020-01-14T13:00:00+01:00 Słynie z tego, że śmieje się z artystów. Disco polo śpiewa dla zabawy! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/slynie-z-tego-ze-smieje-sie-z-artystow-spiewa-disco-polo-dla-zabawy-1578936975.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

– Nikt się na mnie nie obraża. Koledzy mają poczucie humoru. Kiedyś czekający za kulisami na swój występ Krzysztof Krawczyk wyszedł i ucałował mnie

Reklama

Był już znanym artystą kabaretowym, kiedy podczas jednego z koncertów zachwycił się nim Sławomir Skręta i zaproponował nagranie dla wytwórni Blue Star parodii piosenek disco polo.

Zobacz również: Gwiazda z branży disco polo skutecznie prowokuje dekoltem. Efekt jest zniewalający!

Autografy rozdawałem już po pierwszym utworze, zaprezentowanym w „Disco Relaxie” – wspomina Stan Tutaj. Moda na jego wykonania nie przeminęła. Gwiazdor do dzisiaj daje koncerty, podczas których wciela się w kolegów z branży i nie tylko. W repertuarze ma m.in. parodie grup Akcent, Weekend, Bayer Full czy Voyager. Naśladuje też Marylę Rodowicz i Krzysztofa Krawczyka.

Nikt się na mnie nie obraża. Koledzy mają poczucie humoru. Kiedyś czekający za kulisami na swój występ Krzysztof Krawczyk wyszedł i ucałował mnie – mówi nam Stan.

Choć na scenie bawi, to prywatnie jest poukładanym człowiekiem, ceniącym wartości rodzinne. Z żoną Elżbietą ma trzech synów. Doczekał się też pięciorga wnucząt, z których najstarsza wnuczka, 9-letnia Karolina podziela poczucie humoru dziadka i jest jego największą fanką.

Karolina bacznie przygląda się ludziom i zaczyna ich naśladować. Czuję, że pójdzie w moje ślady. Uwielbiamy razem się wygłupiać – zdradza dumny dziadek

Zobacz również: Ogromne problemy gwiazd disco polo! Podszywa się pod nich oszust który grozi innym!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gwiazdy disco polo organizują huczne wesele z zabawą do białego rana!
  2. Artysta disco polo zdradza sekret, który trzymał przed fanami w tajemnicy!
  3. Tak to się robi! Dawid Narożny w wyjątkowy sposób wyznał miłość swojej ukochanej!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.