Reklama
Polecamy


Reklama

Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc!

2020-01-14T08:19:00+01:00 Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wokalistka-daj-to-glosniej-prosi-o-pomoc-to-ostatnia-szansa-1578916774.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/EmilaDTG
Reklama


Ogólna

Gwiazda disco polo apeluje do fanów! Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem!

Reklama

Już niejednokrotnie muzycy disco polo pokazali światu, że mają wielkie serca i chęć pomagania innym. Teraz uwielbiany zespól disco polo prosi o pomoc dla małego chłopca!

Zobacz również: Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!

Chęć i potrzeba pomagania innym ludziom jest czymś pięknym. W końcu można zaprzeczyć, że człowiek - człowiekowi wilkiem. Artyści ze świata disco polo już nie jeden raz pokazali, że potrafią, a przede wszystkim chcą pomagać osobom trzecim, które faktycznie tej pomocy potrzebują.

W jednym z ostatnio zamieszczanych wpisów na stronie Facebookowej wokalistki zespołu Daj To Głośniej - pojawił się bardzo poruszający wpis. Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem.

- Cześć Kochani
-
- To mój siostrzeniec Wojtek - najweselszy chłopak jakiego znam. Wojtek urodził się 4 lata temu z rozszczepem kręgosłupa. Jego rehabilitacja jest bardzo intensywna i jednocześnie kosztowna. Chłopiec marzy o tym żeby chodzić a Ty możesz mu w tym pomóc. Przekaż swój 1% z rozliczenia PIT właśnie dla niego. Przesyłamy buziaki Wojtek i Emila. Stawiamy Wojtka na nogi - koniecznie obserwujcie jego postępy. Jeśli możesz udostępnij
-
- =====================
- Dane 1%:
- KRS 0000222915
- Cel szczegółowy: Wojciech Michalski
- Darowizny można przekazywać na konto:
- 47 1020 1055 0000 9802 0110 8893
- STOWARZYSZENIE DOROŚLI DLA DZIECI
- ul. B. Chrobrego 4
- 63-500 Ostrzeszów
- Tytułem: Darowizna na rzecz Wojciecha Michalskiego

To piękny gest ze strony wokalistki disco polo. Oczywiście dołączamy się do prośby i mamy nadzieje, że uda się uzbierać potrzebną sumę pieniędzy na leczenie Wojtka.

Zobacz również: Wokalista disco polo o kobiecie ze snów! Internauci wiwatują z zachwytu! VIDEO

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zmysłowe zdjęcia żony gwiazdora disco polo trafiły do sieci! Internauci pod wrażeniem jej urody!
  2. Dawid Narożny spotkał się z tajemniczą kobietą! Nie wszyscy ją od razu rozpoznali!
  3. Magdalena Narożna przyłapana w lesie! Co robiła tam Gwiazda disco polo?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.