2020-01-14T08:19:00+01:00 Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc! Gwiazda disco polo apeluje do fanów! Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/01/wokalistka-daj-to-glosniej-prosi-o-pomoc-to-ostatnia-szansa-1578916774.jpg Disco-Polo.info

Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc!


Autor: Goliat, 14 Styczeń 2020  08:19
Źródło zdjęć: facebook.com/pg/EmilaDTG

Gwiazda disco polo apeluje do fanów! Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem!

Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Nowość od Pudzian Band! „Piękna” – zmysłowy taniec i rajskie plaże w teledysku
  2. Zobacz przedpremierę: Woners - Obiekt zainteresowania
  3. Wokalistka Topky Angelika Żmijewska ujawniła szczegóły randki, która trwała pół godziny i zakończyła się szokująco
Reklama

Już niejednokrotnie muzycy disco polo pokazali światu, że mają wielkie serca i chęć pomagania innym. Teraz uwielbiany zespól disco polo prosi o pomoc dla małego chłopca!

PRZECZYTAJ TAKŻE:
„Happy end” Jacka Dworakowskiego wzrusza słuchaczy! Nowy hit disco polo podbija YouTube

Chęć i potrzeba pomagania innym ludziom jest czymś pięknym. W końcu można zaprzeczyć, że człowiek - człowiekowi wilkiem. Artyści ze świata disco polo już nie jeden raz pokazali, że potrafią, a przede wszystkim chcą pomagać osobom trzecim, które faktycznie tej pomocy potrzebują.

W jednym z ostatnio zamieszczanych wpisów na stronie Facebookowej wokalistki zespołu Daj To Głośniej - pojawił się bardzo poruszający wpis. Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem.

- Cześć Kochani
-
- To mój siostrzeniec Wojtek - najweselszy chłopak jakiego znam. Wojtek urodził się 4 lata temu z rozszczepem kręgosłupa. Jego rehabilitacja jest bardzo intensywna i jednocześnie kosztowna. Chłopiec marzy o tym żeby chodzić a Ty możesz mu w tym pomóc. Przekaż swój 1% z rozliczenia PIT właśnie dla niego. Przesyłamy buziaki Wojtek i Emila. Stawiamy Wojtka na nogi - koniecznie obserwujcie jego postępy. Jeśli możesz udostępnij
-
- =====================
- Dane 1%:
- KRS 0000222915
- Cel szczegółowy: Wojciech Michalski
- Darowizny można przekazywać na konto:
- 47 1020 1055 0000 9802 0110 8893
- STOWARZYSZENIE DOROŚLI DLA DZIECI
- ul. B. Chrobrego 4
- 63-500 Ostrzeszów
- Tytułem: Darowizna na rzecz Wojciecha Michalskiego

To piękny gest ze strony wokalistki disco polo. Oczywiście dołączamy się do prośby i mamy nadzieje, że uda się uzbierać potrzebną sumę pieniędzy na leczenie Wojtka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ:
„Promienie„ w wykonaniu Daj To Głośniej fani disco polo zapamiętają na długo! Zespół zaprezentował własną wersję hitu Tarzan Boya! Fani zachwyceni!

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. Pierwsza edycja „Pikniku charytatywnego pod gwiazdami”! Na scenie artyści disco polo.
  2. PAW z nowym hitem „Ja Kocham” – gorąca premiera, która rozgrzeje zimę!
  3. Wielka radość w rodzinie Martyniuków. Zenek Martyniuk podzielił się wzruszającymi wieściami
  4. Skolim zaskakuje fanów! Nowość, której nikt się nie spodziewał
  5. Premiera: Amant z nową piosenką „Ty i ja”
  6. „Happy end” Jacka Dworakowskiego wzrusza słuchaczy! Nowy hit disco polo podbija YouTube
  7. Klub Mega Music Wilga spłonął! Gwiazdy disco polo wpłacają spore sumy na odbudowę klubu
  8. Rajmund z premierą ”Potępiony III” – mroczny teledysk i rockowe brzmienie poruszyły fanów disco polo
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły