Reklama


Reklama

Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc!

2020-01-14T08:19:00+01:00 Potrzebne są pieniądze! Wokalistka disco polo Daj To Głośniej apeluje o pomoc! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wokalistka-daj-to-glosniej-prosi-o-pomoc-to-ostatnia-szansa-1578916774.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/EmilaDTG
Reklama


Ogólna

Gwiazda disco polo apeluje do fanów! Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem!

Reklama

Już niejednokrotnie muzycy disco polo pokazali światu, że mają wielkie serca i chęć pomagania innym. Teraz uwielbiany zespól disco polo prosi o pomoc dla małego chłopca!

Zobacz również: O kobietach w disco polo jeszcze tak się nie śpiewało. Premierowy utwór umocnił znaną dotąd narrację.

Chęć i potrzeba pomagania innym ludziom jest czymś pięknym. W końcu można zaprzeczyć, że człowiek - człowiekowi wilkiem. Artyści ze świata disco polo już nie jeden raz pokazali, że potrafią, a przede wszystkim chcą pomagać osobom trzecim, które faktycznie tej pomocy potrzebują.

W jednym z ostatnio zamieszczanych wpisów na stronie Facebookowej wokalistki zespołu Daj To Głośniej - pojawił się bardzo poruszający wpis. Emilia we wpisie poprosiła o pomoc dla chłopca, który jest jej siostrzeńcem.

- Cześć Kochani
-
- To mój siostrzeniec Wojtek - najweselszy chłopak jakiego znam. Wojtek urodził się 4 lata temu z rozszczepem kręgosłupa. Jego rehabilitacja jest bardzo intensywna i jednocześnie kosztowna. Chłopiec marzy o tym żeby chodzić a Ty możesz mu w tym pomóc. Przekaż swój 1% z rozliczenia PIT właśnie dla niego. Przesyłamy buziaki Wojtek i Emila. Stawiamy Wojtka na nogi - koniecznie obserwujcie jego postępy. Jeśli możesz udostępnij
-
- =====================
- Dane 1%:
- KRS 0000222915
- Cel szczegółowy: Wojciech Michalski
- Darowizny można przekazywać na konto:
- 47 1020 1055 0000 9802 0110 8893
- STOWARZYSZENIE DOROŚLI DLA DZIECI
- ul. B. Chrobrego 4
- 63-500 Ostrzeszów
- Tytułem: Darowizna na rzecz Wojciecha Michalskiego

To piękny gest ze strony wokalistki disco polo. Oczywiście dołączamy się do prośby i mamy nadzieje, że uda się uzbierać potrzebną sumę pieniędzy na leczenie Wojtka.

Zobacz również: Nowe fakty w sprawie gwiazd disco polo! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Zespół Soleo stworzył taneczny hit! Ten utwór na długo zapadnie w waszej pamięci!
  2. Wehikuł czasu w disco polo?! Ta gwiazda zdecydowała się odsłonić swoje karty!
  3. Nowy klip disco polo aż kipi od seksownych kształtów. Zobaczcie produkcję twórcy Jessicy.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.