Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-12-30T18:00:00+01:00 Wielka burza związana z wypadkiem wokalisty disco polo! Te zdjęcia to oszustwo?! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/12/zdarzenie-bylo-ale-zdjecia-nie-sa-z-tego-miejsca-wielka-burza-zwiazana-z-wypadkiem-wokalisty-disco-polo-1577662759.png
Reklama

Wielka burza związana z wypadkiem wokalisty disco polo! Te zdjęcia to oszustwo?!

Redakcja , 30 Grudzień 2019  18:00
Wielka burza związana z wypadkiem wokalisty disco polo! Te zdjęcia to oszustwo?!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Fani disco polo oburzeni oszustwem?! Opublikowane przez fanpage Disco Life zdjęcia z wypadku wokalisty disco polo pochodzą z innego zdarzenia

Reklama

Wypadek wokalisty disco polo był w ostatnich godzinach na ustach wszystkich! Ogromna ilość fanów tego gatunku muzycznego trzymało kciuki, aby Artur Tarczyński jak najszybciej wrócił do zdrowia. Jednak jak się okazało cała historia jest bardzo intrygująca i mocno zagmatwana.

Zobacz również: Wielki przypływ gotówki?! Gwiazdor disco polo postawił na Amerykańskie samochody i rozpalone tancerki!

Burza, która została rozdmuchana w świecie disco polo dotyczy zdarzenia, które miało miejsce 28 grudnia. Wokalista zespołu disco polo Diwers Dance uczestniczył w groźnym wypadku, po którym trafił do szpitala.

Całe zamieszenie dotyczy jednak zdjęć z tego zdarzenia. Opublikowane przez fanpage Disco Life zdjęcia z wypadku z udziałem auta pochodzą z innego wypadku. W serwisie wykop.pl pojawił się wpis, który sugeruje, że fotki pochodzą z 1 grudnia 2018 roku wykonane przez OSP Paradyż.

Jako serwis disco-polo.info postaraliśmy się ustalić jaka jest prawda. 

No właśnie zauważyłem że jakieś są Dziwne zdjęcia ja podałem tylko swoje zdjęcie i info że mieliśmy kraksę ze zwierzyna. I to w okolicach Wrocławskich lasów. Ja dokładnie tego nie pamiętam bo spałem z tylu. - powiedział w rozmowie z naszą redakcją Artur Tarczyński. 

Pierwszym fanpage, który udostępnił informację był Disco Life, z którym spróbowaliśmy się skontaktować. Niestety serwis zasłania się przepisami Rodo informując, że zdjęcia które udostępnili otrzymali na adres e-mailowy i nie mogą przekazać od kogo dokładnie je otrzymali.

Cała sprawa jest stosunkowo niejasna. Na dniach postaramy się wyjaśnić całą historię.

Zobacz również: Popularny wokalista disco polo przeszczęśliwy! Gwiazdor po raz drugi zostanie ojcem!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Magda Narożna miała wypadek? Zmasakrowana twarz wokalistki disco polo spędza fanom sen z powiek!
  2. Przepiękna żona Sylwka Gazdy gwiazdą najnowszego teledysku Power Play pt. 'Jeden dzień'! Ta nowość to prawdziwy sztos?!
  3. Pocztówka z Egiptu?! Artystka disco polo kusi gorącym ujęciem!
  4. Sylwia z Love Island i słynny Grucha w produkcji gwiazd disco polo! ! To będzie nowy hit grupy ŁOBUZY?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej