Reklama
Polecamy


Reklama

Wyznanie Gwiazdy! Wokalistka disco polo regularnie się rozbiera! Ma ku temu poważny powód!

2020-01-21T20:30:00+01:00 Wyznanie Gwiazdy! Wokalistka disco polo regularnie się rozbiera! Ma ku temu poważny powód! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/01/wokalistka-disco-polo-rozebrala-sie-i-zrobila-cos-niesamowitego-1579444749.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: instagram.com/etnamusicofficial
Reklama


Ogólna

Chce dbać o zdrowie, dlatego ani mróz, ani zimna woda jej niestraszne. Wokalistka disco polo regularnie się rozbiera

Reklama

Często uwielbiana wokalistka disco polo podkreśla, że lubi wygrzewać się na ciepłej plaży. Ale ostatnio gwiazda disco polo zaczęła też dostrzegać zalety morsowania. – Już kilka razy kąpałam się w wodzie o temperaturze ok. 1,5°C. Doszłam już do 10 minut kąpieli. Za każdym razem staram się, by ich czas był dłuższy – zdradza „Na żywo” Joanna Kaczanowska, czyli popularna Etna.

Zobacz również: Wielki sukces zespołu Boys! Marcin Miller nie kryje zachwytu!

Gwiazda jest zachwycona zaletami zanurzania w lodowatej wodzie i wszystkich zachęca do nich ze względu na ich walory zdrowotne. – Zwiększają odporność, pozytywnie wpływają na skórę, odmładzają i pomagają pokonać bariery w głowie – podkreśla piosenkarka.

Tam, gdzie można się wygrzać

Ale nawet zdrowy chłód nie zmieni wyjazdowych zwyczajów artystki. Jej wakacje zwykle są tam, gdzie ciepło. Ostatnie wczasy gwiazda zaplanowała w Izraelu. W tę podróż miała wyruszyć z mamą.

Obie panie były już spakowane, gdy tydzień przed wylotem sytuacja w Izraelu stała się bardzo napięta. – Otrzymałyśmy z biura podróży wskazówki, by w razie niebezpieczeństwa chować się do schronów. To nas przeraziło. Dzień przed wylotem stwierdziłyśmy, iż nie ma sensu ryzykować życia i zrezygnowałyśmy z wycieczki – opowiada Etna.

Ale to nie zrujnowało planów wspólnego wypoczynku. Joanna załatwiła wyjazd last minute na… Maltę. – Poleciałyśmy na piękną i wiecznie zieloną wyspę. Zwiedzałyśmy, opalałyśmy się, rozmawiałyśmy. To był czas tylko dla nas – wspomina Joanna. Gwiazda, która wcześniej zabrała rodzicielkę do Chin, zapewnia, że wiele takich urlopów przed nimi.

– Chcę, by wakacje były spełnieniem marzeń mamy i to ona zdecyduje, gdzie się wybierzemy – podsumowuje.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Źródło - Nasze Melodie - Na żywo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Dawid Narożny podbije rynek amerykański?! Zobaczcie wyjątkowe nagranie gwiazdora disco polo!
  2. Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”
  3. Największe hity disco polo lat 90 w jednej składance za darmo! Akcent, Boys, Milano i wielu innych!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.