2020-12-25T13:21:00+01:00 Wyjątkowy jubileusz uwielbianego gwiazdora disco polo! Czadoman świętuje na antenie POLO TV! https://disco-polo.info/uploads/news/wyjatkowa-data-dla-artysty-disco-polo-dzis-swietuje-5-lat-swojej-pracy-na-sceniejpg.jpg
Reklama

Wyjątkowy jubileusz uwielbianego gwiazdora disco polo! Czadoman świętuje na antenie POLO TV!

Redakcja , 25 Grudzień 2020  13:21
Wyjątkowy jubileusz uwielbianego gwiazdora disco polo! Czadoman świętuje na antenie POLO TV!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Koncert rocznicowy Czadomana! Nie zabraknie największych hitów gwiazdora!


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Jak się okazuje, święta to podwójna okazja do świętowania dla znanego i uwielbianego Artysty disco polo. W tym okresie przypada bowiem okrągła rocznica jego twórczości w branży muzyki tanecznej. Chociaż to szmat czasu, z pewnością te lata szybko upłynęły gwiazdorowi, bo jak mówi znane powiedzenie, szczęśliwi czasu nie liczą!

Zobacz również: Drapieżna i mega gorąca premiera od formacji News szaleje w sieci! Utwór pt. 'Koci pazur' przypadł do gustu internautom!

Koniec roku jest dla gwiazdy disco polo bardzo szczególny. Czadoman, niezwykle utalentowany Artysta doczekał się pięknego jubileuszu – 5-lecia swojej twórczości w świecie muzyki tanecznej. Z tej okazji będziecie mogli wysłuchać największych przebojów wokalisty, takich jak „Ruda tańczy jak szalona”. Z okazji jubileuszu stacja Polo TV wyemituje specjalny program poświęcony Czadomanowi, który będziecie mogli obejrzeć już dziś o 15:00.

Ale to nie koniec niespodzianek! W programie pojawią się także goście specjalni – Adam Asanov oraz zespół Power Play. Jesteście ciekawi, jak będzie wyglądało wydarzenie? To oczywiste – czadowo jak na Czadomana przystało! Taka okazja trafia się tylko raz, zatem nie przegapcie wydarzenia! Czadomanowi gratulujemy pięknej rocznicy jego twórczości i życzymy jeszcze wielu takich fantastycznych jubileuszów oraz samych przebojów!

Zobacz również: Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!

Reklama

CZADOMAN - Ruda tańczy jak szalona

Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk: CZADOMAN - Ruda tańczy jak szalona
PolecamyValdi - Białe to białe do

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Prześliczna gwiazdeczka disco polo świętuje wielki sukces! Przed gwiazdą otworzyły się kolejne drzwi do wielkiej kariery!
  2. Magda Narożna przeszła na wyjątkową dietę! Wokalistka ma już dosyć gotowania?! SZCZERE wyznanie gwiazdy disco polo!
  3. Popularny wokalista disco polo zdradza kulisy swojej nowej produkcji! Zapowiada się muzyczny sztos?!
  4. Uwielbiana wokalistka disco polo w trybie pilnym trafiła na stół operacyjny! Fani zdruzgotani! Co z jej zdrowiem i dalszą karierą?!
  5. Popularna wokalistka disco polo rozpoczyna nowy rozdział życia?! Gwiazda przyłapana w studio nagraniowym! Wiemy czym zaskoczy!
  6. Top 10 DISCO POLO - Najpopularniejsze piosenki disco polo w 2021 roku! O tym czego warto posłuchać zadecydowali sami fani!
  7. Nowy image Małgosi Główki - Camasutra! Śliczna wokalistka disco polo zaprezentowała drapieżny makijaż i kuszącą kieckę!
  8. Paula Karpowicz - Topky na kwarantannie! Jak czuje się gwiazda disco polo?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami