Reklama


Reklama

Wyjątkowa premiera od MiłegoPana! Nowa piosenka zaskakuje fanów disco polo!

2018-12-25T15:32:00+01:00 Wyjątkowa premiera od MiłegoPana! Nowa piosenka zaskakuje fanów disco polo! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/wyjatkowa-premiera-od-milegopana-nowa-piosenka-zaskakuje-fanow-disco-polo-1545745028.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Kolejna premiera od MiłegoPana podbije rynek disco polo?!

Reklama

Jeden z najlepszych debiutantów w świecie disco polo. Takiego początku kariery nie miał ani Zenon Martyniuk, czy Marcin Miller. MiłyPan, bo o nim mowa zaskakuje kolejną premierą, która jest dostępna w naszym serwisie.

"Małolatki" - to nowa propozycja, która podbija rynek disco polo. Milion odsłon w nieco ponad 2 dni od premiery to jeden z najlepszych wyników w historii disco polo.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo przewartościował swoje życie! Artysta ostro przystopował!

Dziś mamy dla Was nową, bardziej klubową wersję piosenki pt. "Małolatki". Za remix w naszym serwisie odpowiadają CandyNoize & Mindfuck.

Posłuchajcie koniecznie nowej propozycji.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Gorąca Grażyna z zespołu disco polo! Trzyminutowy spektakl ironii, sarkazmu i świetnego humoru!
  2. Niezwykle ponętna gwiazda disco polo hipnotyzuje swoimi wdziękami oraz wyjątkową sukienką!
  3. Popularny zespół disco polo główną atrakcją podczas rodzinnej imprezy! Zobaczcie FILM!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.