Reklama
Polecamy


Reklama

Wyjątkowa chwila dla uwielbianego małżeństwa disco polo! Obchodzą okrągłą rocznicę ślubu

2019-09-12T07:15:00+02:00 Wyjątkowa chwila dla uwielbianego małżeństwa disco polo! Obchodzą okrągłą rocznicę ślubu https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/09/wyjatkowa-chwila-dla-uwielbianego-malzenstwa-disco-polo-obchodza-okragla-rocznice-slubu-1568114665.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Dziś jest tylko nasze święto , ale chcę, by wiedział to cały świat

Reklama

Razem łatwiej jest przez życie biec. Kto na być w naszym życiu, to będzie. W końcu prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć największy sztorm. Przekonało się o tym małżeństwo disco polo z uwielbianego zespołu Mejk.

Zobacz również: Dramatyczne chwile gwiazdora disco polo. Sceny jak z horroru!

Ślub w życiu człowieka wiąże się ze sporymi zmianami. Przekonała się o tym na własnej skórze 10 lat temu urocza wokalista z formacji Mejk, Elwira - która stanęła na ślubnym kobiercu w pięknej białej sukni ślubnej.

Jej wybrankiem serca na dobre i na złe jest Mariusz, który również tak jak ona, jest członkiem grupy Mejk. Trzeba przyznać, że małżonkowie razem nie tylko dobrze wyglądają w życiu codziennym, ale także na scenie.

Fani kochają ich za flow, jakie towarzyszy im na koncertach i energię, która udziela się każdemu. Małżeństwo wczoraj świętowało 10 rocznicę ślubu. Z tej okazji wrzucili przeurocze zdjęcie ze wzruszającym opisem:

- Dokładnie 10 lat temu - 09.09.09 - powiedzieliśmy sobie TAK na wspólne życie w radościach i smutkach, w słońcu i w burzach. Teraz wiem, ze warto było „...za Tobą biec, dla Ciebie żyć ...” Dziś jest tylko nasze święto , ale chcę, by wiedział to cały świat. Żona i Mąż. Miłość 

Zobacz również: Niesamowity talent Artysty disco polo! Gwazdor zbiera coraz więcej pochwał!

No właśnie. Kluczowe słowo - miłość. Należy ją pielęgnować, jak oni. Ponieważ w dobie internetu i tempa, jakie nam towarzyszy na co dzień, możemy przeoczyć to, co w życiu naprawdę ważne, czyli miłość.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalista disco polo zauroczył fanów zdjęciem z córką! Są podobni jak dwie krople wody!
  2. Gwiazdor disco polo szczerze o sztucznym biuście! Najgorsze są pończochy i szpilki!
  3. Przepiękny i emocjonalny utwór grupy Fisher upubliczniony! Fani disco polo zachwyceni nową produkcją!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.