Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2019-09-12T07:15:00+02:00 Wyjątkowa chwila dla uwielbianego małżeństwa disco polo! Obchodzą okrągłą rocznicę ślubu https://disco-polo.info/uploads/news/2019/09/wyjatkowa-chwila-dla-uwielbianego-malzenstwa-disco-polo-obchodza-okragla-rocznice-slubu-1568114665.jpg
Reklama

Wyjątkowa chwila dla uwielbianego małżeństwa disco polo! Obchodzą okrągłą rocznicę ślubu

Redakcja , 12 Wrzesień 2019  07:15
Wyjątkowa chwila dla uwielbianego małżeństwa disco polo! Obchodzą okrągłą rocznicę ślubu
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Dziś jest tylko nasze święto , ale chcę, by wiedział to cały świat

Reklama

Razem łatwiej jest przez życie biec. Kto na być w naszym życiu, to będzie. W końcu prawdziwa miłość jest w stanie przezwyciężyć największy sztorm. Przekonało się o tym małżeństwo disco polo z uwielbianego zespołu Mejk.

Zobacz również: Umiejętności gwiazdora disco polo nie biorą się znikąd! Dawid Narożny zdradził fanom tajniki kształcenia

Ślub w życiu człowieka wiąże się ze sporymi zmianami. Przekonała się o tym na własnej skórze 10 lat temu urocza wokalista z formacji Mejk, Elwira - która stanęła na ślubnym kobiercu w pięknej białej sukni ślubnej.

Jej wybrankiem serca na dobre i na złe jest Mariusz, który również tak jak ona, jest członkiem grupy Mejk. Trzeba przyznać, że małżonkowie razem nie tylko dobrze wyglądają w życiu codziennym, ale także na scenie.

Fani kochają ich za flow, jakie towarzyszy im na koncertach i energię, która udziela się każdemu. Małżeństwo wczoraj świętowało 10 rocznicę ślubu. Z tej okazji wrzucili przeurocze zdjęcie ze wzruszającym opisem:

- Dokładnie 10 lat temu - 09.09.09 - powiedzieliśmy sobie TAK na wspólne życie w radościach i smutkach, w słońcu i w burzach. Teraz wiem, ze warto było „...za Tobą biec, dla Ciebie żyć ...” Dziś jest tylko nasze święto , ale chcę, by wiedział to cały świat. Żona i Mąż. Miłość 

Zobacz również: Artystka disco polo zdjęła stanik i cyknęła sobie fotkę w aucie. Niezwykle gorąca publikacja.

No właśnie. Kluczowe słowo - miłość. Należy ją pielęgnować, jak oni. Ponieważ w dobie internetu i tempa, jakie nam towarzyszy na co dzień, możemy przeoczyć to, co w życiu naprawdę ważne, czyli miłość.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Takiego połączenia w świecie disco polo jeszcze nie było! Przygotujcie się na istną eksplozję!
  2. Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?
  3. Uwielbiany kawałek zespołu Mig w nowym brzmieniu! Grupa młodych wokalistów disco polo przeszła samych siebie!
  4. Nieudolnie wykonany teledysk disco polo? Odbiorcy popłynęli, gwiazda komentuje

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej