Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-01-12T09:30:00+01:00 Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma! https://disco-polo.info/uploads/news/wspolpraca-artystow-disco-polo-okazala-sie-bardzo-owocna-na-konto-gwiazd-wplynela-okragla-sumajpg.jpg
Reklama

Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!

Redakcja , 12 Styczeń 2021  09:30
Współpraca Artystów disco polo okazała się bardzo owocna! Na konto gwiazd wpłynęła okrągła suma!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Nowy rok przyniósł Artystom disco polo spektakularny sukces

Reklama

Ten rok zaczął się dla Artystów disco polo bardzo obiecująco! Fani przysporzyli im wielkich powodów do radości i świętowania. Nic jednak za darmo, gwiazdy ciężką pracą w pełni zasłużyły na swój sukces. Być może na jednej takiej współpracy się nie skończy, bo jak widać ich wspólny projekt spotkał się z ciepłym odbiorem wśród sympatyków muzyki tanecznej!

Zobacz również: Figlarz podbije rynek disco polo? 'Jolka Jolka' z pewnością ucieszy męską część odbiorców

Współpraca znanych i uwielbianych Artystów disco polo na pewno przejdzie do historii. Mowa o gwiazdach muzyki tanecznej, a konkretnie o: zespole Boys, grupie Top Girls, Jorrgusie, formacji Extazy i BajorkuD. Gwiazdy postanowiły połączyć swoje siły oraz talenty i dodać zarówno kolegom po fachu, jak i wszystkim fanom otuchy w tych trudnych czasach. Owocem współpracy jest kawałek „To zmieni się”, który okazał się strzałem w dziesiątkę i przyniósł Artystom miliony powodów do dumy!

W miesiąc od premiery licznik wyświetleń na portalu YouTube przekroczył 2 mln, a łapek w górę jest już ponad 17 tys.! To kolejny sukces utworu i na pewno na tym się nie skończy! Przypominamy, że utwór w dobę po premierze zajął 12 miejsce na karcie na czasie na portalu YouTube, o czym pisaliśmy na naszym portalu disco-polo.info! Mamy nadzieję, że takie przyjemne wiadomości zachęcą Artystów do stworzenia kolejnych, równie fantastycznych utworów, bo nie ukrywamy, że kawałka „To zmieni się” słuchamy naprawdę często!

Artystom gratulujemy sukcesu i życzymy, aby jeszcze nie raz otwierali z tego powodu szampana!

Zobacz również: Wielka fortuna na koncie gwiazdora disco polo! Paweł Dudek stał się najszczęśliwszym muzykiem w Polsce?!

Reklama
Zobacz teledysk: Boys & Top Girls & Jorrgus & Extazy & BajorekD - To zmieni się
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Artystka disco polo szczera do bólu! Odważne wyznanie pojawiło się na jej Instagramie!
  2. Wyszło genialnie?! Gwiazdor disco polo w utworze Zbigniewa Wodeckiego! Fala komentarzy pod nagraniem!
  3. Urocza gwiazdeczka disco polo zrobiła sobie wyjątkowy tatuaż. Zobaczcie w jakim miejscu!
  4. Gwiazda disco polo kusi w samej bieliźnie! Jej Instagram płonie!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej