Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-05-31T17:26:00+02:00 Wracają imprezy taneczne! Gwiazdy disco polo zacierają ręce! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/05/wracaja-imprezy-taneczne-gwiazdy-disco-polo-zacieraja-rece-1590615009.png
Reklama

Wracają imprezy taneczne! Gwiazdy disco polo zacierają ręce!

Redakcja , 31 Maj 2020  17:26
Wracają imprezy taneczne! Gwiazdy disco polo zacierają ręce!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Na taki przełom z pewnością czekają także wszystkie gwiazdy estrady. Odcięcie ich od występów scenicznych było jak wbicie noża prosto w serce

Reklama

Tęsknota do najprawdziwszych polskich potańcówek, na których króluje disco polo, urosła do największych rozmiarów. Niejeden fan muzyki tanecznej dałby wiele, by pojawiła się choć namiastka wydarzeń tanecznych sprzed pandemii.

Zobacz również: Tłumy fanów oszalały na punkcie wokalistki disco polo! Artystka wygląda niczym pani profesor!

Choć do oficjalnego powrotu do koncertowej rzeczywistości daleko, to pojawiło się światełko w tunelu. Nie rozbłysło jeszcze co prawda jak galerie handlowe przed Bożym Narodzeniem, ale dało nadzieję najbardziej oczekującym. Decyzją rządu, mogą odbywać się wesela do 150 osób.

Choć nie jest to jeszcze przyzwolenie na organizację dużych imprez, to widać duży krok w kierunku odmrażania branży rozrywkowej. Być może już za tydzień lub dwa pojawi się komunikat o możliwości organizowania choćby małych koncertów w plenerze. To dość śmiałe plany, ale nie bójmy się marzyć...przecież marzenia potrafią się spełnić w najmniej oczekiwanym momencie. Na taki przełom z pewnością czekają także wszystkie gwiazdy estrady.

Odcięcie ich od występów scenicznych było jak wbicie noża prosto w serce, ale czasem warto znieść największy ból, by doczekać się dobrych informacji i wskrzesić w sobie koncertowego ducha, który obudzony, może przynieść nadzwyczaj znakomite efekty.

A Wy czekacie na odmrożenie strefy koncertowej?

Zobacz również: Biesiadna nowość od grupy Soleo porywa do tańca! To będzie hit nadchodzącego sezonu imprezowego!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Zmysłowa gwiazda disco polo zrobiła sobie selfie w bikini! Emocje sięgnęły zenitu.
  2. Bombowa premiera od ślicznej wokalistki! Gwiazda w bardzo ponętnej odsłonie!
  3. Gwiazdor disco polo deklasuje konkurencje?! Fani zachwyceni premierą AFTER PARTY 'Dajmy sobie szansę jeszcze raz'
  4. Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej