Reklama


Reklama

Wracają imprezy taneczne! Gwiazdy disco polo zacierają ręce!

2020-05-31T17:26:00+02:00 Wracają imprezy taneczne! Gwiazdy disco polo zacierają ręce! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/05/wracaja-imprezy-taneczne-gwiazdy-disco-polo-zacieraja-rece-1590615009.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Na taki przełom z pewnością czekają także wszystkie gwiazdy estrady. Odcięcie ich od występów scenicznych było jak wbicie noża prosto w serce

Reklama

Tęsknota do najprawdziwszych polskich potańcówek, na których króluje disco polo, urosła do największych rozmiarów. Niejeden fan muzyki tanecznej dałby wiele, by pojawiła się choć namiastka wydarzeń tanecznych sprzed pandemii.

Zobacz również: Bliźniaczki z GOOGLEBOX w produkcji disco polo! Ten numer podbije listy przebojów?!

Choć do oficjalnego powrotu do koncertowej rzeczywistości daleko, to pojawiło się światełko w tunelu. Nie rozbłysło jeszcze co prawda jak galerie handlowe przed Bożym Narodzeniem, ale dało nadzieję najbardziej oczekującym. Decyzją rządu, mogą odbywać się wesela do 150 osób.

Choć nie jest to jeszcze przyzwolenie na organizację dużych imprez, to widać duży krok w kierunku odmrażania branży rozrywkowej. Być może już za tydzień lub dwa pojawi się komunikat o możliwości organizowania choćby małych koncertów w plenerze. To dość śmiałe plany, ale nie bójmy się marzyć...przecież marzenia potrafią się spełnić w najmniej oczekiwanym momencie. Na taki przełom z pewnością czekają także wszystkie gwiazdy estrady.

Odcięcie ich od występów scenicznych było jak wbicie noża prosto w serce, ale czasem warto znieść największy ból, by doczekać się dobrych informacji i wskrzesić w sobie koncertowego ducha, który obudzony, może przynieść nadzwyczaj znakomite efekty.

A Wy czekacie na odmrożenie strefy koncertowej?

Zobacz również: Sławomir nienawidzi świąt?! Gwiazdor śpiewa o tym w najnowszej produkcji "Karpiomir"

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Gwiazda postawiła na największe trendy!
  2. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.
  3. Czy to nowy hit wesel? Formacja disco polo zaskoczyła z nowością w cudnym klimacie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.