Reklama


Reklama

WOW! Co za duet! Top Girls i Łobuzy razem! Zobaczcie niesamowite nagranie!

2019-04-09T15:30:00+02:00 WOW! Co za duet! Top Girls i Łobuzy razem! Zobaczcie niesamowite nagranie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/04/wow-co-za-duet-top-girls-i-lobuzy-razem-zobaczcie-niesamowite-nagranie-1554650741.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Hush Live - FaceBook
Reklama


Ogólna

Czyżby jakieś zmiany personalne?!

Reklama

Zespół Top Girls oraz Łobuzy to obecnie najpopularniejsze zespoły w świecie disco polo. Ostatnie przeboje jednego i drugiego zespołu biją rekordy popularności, a to dopiero początek roku. 

Zobacz również: Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!

W ostatni weekend dziewczyny z formacji Top Girls oraz Panowie z zespołu Łobuzy pojawili się w klubie Hush Live w Krakowie. Tam odbył się mini festiwal z okazji otwarcia "nowego" - odświeżonego klubu. Dwa najlepsze zespoły disco polo to gwarancja udanego koncertu, jednak to co się wydarzyło podczas koncertu Łobuzów to było coś wyjątkowego.

Na scenie pojawiła się Angelika Żmijewska jedna z wokalistek zespołu Top Girls, która razem z Łobuzami zaśpiewała jeden z największych hitów disco polo pt. "Zbuntowany anioł". Wspólny występ oczarował widownię, która eksplodowała.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo odebrał wyjątkową nagrodę! Przyjechała z USA!

Koniecznie zobaczcie całe nagranie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Zjawiskowa metamorfoza gwiazdora disco polo! Artysta pokazał się z grzywką!
  3. Gwiazdor disco polo ponownie został ojcem! Artysta pęka z dumy!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.